Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

FungeX Náplasť na nechtovú mykózu 14ks

Neohodnotené
Značka: FungeX

Účinná liečba plesňových infekcií nechtov, rýchle a viditeľné účinky

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 8719325831108_00
€18,90
FungeX Náplasť na nechtovú mykózu 14ks
Neohodnotené
Značka: FungeX
FungeX Náplasť na nechtovú mykózu 14ks
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

FungeX Náplasť na nechtovú mykózu 14ks

Účinná liečba plesňových infekcií nechtov

• Rýchle a viditeľné výsledky

• Jednoduchá a presná aplikácia

• Aplikujte jedenkrát denne

• 8-hodinová nepretržitá liečba nechtov 

FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu je revolučná zdravotnícka pomôcka, ktorá zabezpečuje účinnú a intenzívnu liečbu plesňových infekcií nechtov a zdeformovaných nechtov (na nohách) so zmenou sfarbenia. Táto FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu zabezpečuje prirodzenú starostlivosť tým, že nepretržite uvoľňuje účinné látky po dobu až 8 hodín. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu má tiež hydratačné účinky. Špeciálne navrhnutý tvar náplasti umožňuje praktickú, jednoduchú a účinnú aplikáciu presne na postihnuté miesto. FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu lieči plesňové infekcie nechtov, zlepšuje vzhľad nechtov a zmierňuje nežiaduce zmeny sfarbenia nechtov. Klinický výskum s náplasťami FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu preukázal viditeľné výsledky už po niekoľkých týždňoch liečby.

Pred každou aplikáciou najprv necht umyte a odstráňte lak, prach alebo mastnotu. Pred použitím náplasti nie je nutné necht obrúsiť pilníkom. 1. Najprv odstráňte plastovú priesvitnú fóliu (1), potom odstráňte tenkú fóliu, ktorá pokrýva tvarovaný vankúšik na nechty (2). 2. Tvarovaný vankúšik na nechty priložte na stred nechtu, aby sa zaistila presne lokalizovaná liečba. Odstráňte biely prúžok na spodnej strane náplasti (3). 3 – 4. Krídelká náplasti pevne pritlačte po stranách nechtu a potom ich oviňte okolo prsta (na nohe). Prečnievajúcou hornou časťou náplasti prekryte špičku prsta. 5. FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu nechajte nalepenú na nechte (na nohe) po dobu 8 hodín, aby sa zabezpečila účinná a intenzívna liečba, podľa možnosti počas noci. Náplasť aplikujte jedenkrát denne na napadnuté nechty. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri každodennej liečbe, dokiaľ je necht postihnutý. Dĺžka liečby závisí od závažnosti ochorenia, pričom v liečbe je potrebné pokračovať dovtedy, kým nevyrastie zdravý necht. Vo väčšine prípadov rast nového nechtu trvá 3 – 6 mesiacov.

Náplasť pôsobí iba lokálne, preto sa môže používať aj počas tehotenstva a v období dojčenia. Použitie u detí pred liečbou konzultujte s lekárom.

OBSAH BALENIA: 14 náplastí FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu

 

INDIKÁCIE:

  • Zlepšuje vzhľad nechtov a ovplyvňuje ich nežiadúce zmeny sfarbenia
  • Lieči nechty a psoriázu nechtov
  • Urýchľuje rast nových nechtov až o 30%

 ZARADENIE PRODUKTU: Zdravotnícka pomôcka kategórie II.a

 POUŽITIE:

Umyť si nech a odstrániť lak v prípade potreby. Nie je nutné obrusovať pilníkom. Odstrániť plastovú priesvitnú fóliu a neskôr tenkú fóliu, ktorá pokrýva tvarovaný vankúšik. Priložiť vankúšik na stred nechtu, aby sme zaistili presne lokalizovanú liečbu. Odstrániť biely prúžok zo spodnej bielej strany náplasti. Pritlačiť krídelká po stranách nechtu a neskôr ich oviniem vôkol prsta na nohe. Prečnievajúcu hornú časť náplasti prekryť špičkami prsta. Nechať pôsobiť 8 hodín, najmä počas noci. Aplikovať raz denne, až kým nevyrastie nový, zdravý necht.

 ZLOŽENIE:

Močovina, 1,3-butylenglykol, kyselina fumarová

 AKTÍVNE ZLOŽKY:

  • Kyselina fumarová – exfoliačné a hydratačné vlastnosti
  • Močovina – slúži na rozpúšťanie keratínovej vrstvy nechtu, účinný penetračný efekt
  • 1,3-butylénglykol – zvlhčujúci a keratolytický účinok, je antibateriálny a protiplesňový. Nie je považovaný za silne rizikovú látku pre zdravie človeka

 DOBA ÚČINKU:

  • 8 hodín

 UPOZORNENIA:

Tehotné, alebo dojčiace ženy sa musia poradiť so svojím lekárom/lekárnikom pred použitím

Len na vonkajšie použitie.

Revolučné produkty, ktoré konečne fungujú pri liečbe mykózy nechtov a pri liečbe začervenanej, citlivej pokožky na nohách.