Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

FungeX Pero na mykózu nechtov 4ml

Neohodnotené
Značka: FungeX

Zdravotnícka pomôcka so 100% účinnosťou proti plesňovým infekciám nechtov do 20 sekúnd!

Dostupnosť Skladom
Kód: 1159
€13,90
FungeX Pero na mykózu nechtov 4ml
Neohodnotené
Značka: FungeX
Krabička zmens
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

FungeX Pero na mykózu nechtov 4ml

  • Dokázané účinné zloženie proti plesňovým infekciám nechtov
  • Zdravotnícka pomôcka, ktorá účinne ničí pleseň na nechtoch rúk a nôh do 20 sekúnd
  • 100% účinnosť proti plesňovým infekciám nechtov
  • Zabraňuje šíreniu infekcie a pomáha predchádzať opakovaným infekciám

FungeX Pero na mykózu nechtov je zdravotnícka pomôcka, ktorá pomáha pri liečbe nechtovej plesne ( onychomykózu). Jedinečné zloženie s obsahom " INSTANT KILLER" obsahuje zložky, ktoré prenikajú do povrchu nechtu a zabíjajú pleseň do 20 sekúnd. Tekutina vytvára na nechte vrstvu, ktorá vytvára prostredie nepriaznivé pre rast plesní a pôsobí ako fyzická bariéra zabraňujúca šíreniu plesní. Na dosiahnutie rýchlejších a lepších výsledkov sa napadnutý necht odporúča jedenkrát týždenne starostlivo obrúsiť pilníkom na nechty.  Pri prerušení liečby môže plesňová infekcia opakovane napadnúť postihnutý necht. Preto sa odporúča pokračovať v ošetrovaní napadnutého nechtu FungeX Pero na mykózu nechtov až do úplného odrastenia nechtu.

Keďže jednou z príčin plesňových infekcií nechtov je vlhké prostredie, dôrazne odporúčame, aby ste nosili iba ponožky vyrobené z absorpčných materiálov, ako je bavlna alebo vlna. Je to dôležité, pretože plesne sa bežne vyskytujú vo vlhkom prostredí, kde sa môžu rozmnožovať. Ak máte necht napadnutý plesňovou infekciou, je dôležité, aby ste nohy udržiavali v suchu.

Dávkovanie a spôsob použitia (len pre dospelých): FungeX® Pero na mykózu nechtov je určený len na vonkajšie použitie. Prípravok aplikujte dvakrát denne (napríklad ráno a večer), až kým napadnutý necht úplne nevyrastie. Vďaka zloženiu s okamžitým 20-sekundovým antimykotickým účinkom nedochádza ku kontaminácii štetčekového aplikátora, čo zabraňuje šíreniu infekcie na iné nechty a chráni nechty pred opakovaným napadnutím. FungeX® Pero na mykózu nechtov je možné kombinovať s užívaním perorálnych antimykotík. Spôsob použitia: FungeX® Pero na mykózu nechtov vďaka unikátnej kombinácii zložiek vytvára vrstvu, ktorá v nechtovej platničke vytvára nepriaznivé prostredie pre rast plesní. Taktiež vytvára fyzickú bariéru, ktorá zabraňuje šíreniu plesní. FungeX® Pero na mykózu nechtov znižuje kyslosť nechtu, čím vzniká nepriaznivé prostredie, ktoré zastavuje rast a šírenie plesní. Použitie v tehotenstve a/alebo počas dojčenia: Nie sú k dispozícii žiadne informácie týkajúce sa používania FungeX® Pera na mykózu nechtov v období tehotenstva alebo dojčenia. Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Len na vonkajšie použitie.

Obsah balenia: 1 FungeX® Pero na nechtovú mykózu s objemom 4ml

 

INDIKÁCIE:

  • Lieči plesňové infekcie nechtov a zdeformovaných nechtov (pri zmene sfarbenia)
  • Chráni nechty pred opakovaným napadnutím

ZARADENIE PRODUKTU: Zdravotnícka pomôcka kategórie II.a

POUŽITIE:

  • FungeX Pero na mykózu nechtov je určený len na vonkajšie použitie. Aplikujte dvakrát denne (napr. ráno a večer), až kým napadnutý necht úplne nevyrastie. Vďaka zloženiu s okamžitým 20-sekundovým antimykotickým účinkom nedochádza ku kontaminácii štetčekového aplikátora, čo zabraňuje šíreniu infekcie na iné nechty a chráni ich pred opakovaným napadnutím. Jedinečná zložka „ Instant killer“ začína účinkovať do 20 sekúnd po nanesení.

ZLOŽENIE:

Voda, etoxydiglykol, ISK 1320, pentylénglykol, denaturovaný alkohol, tridicet-9, hydrogenovaný ricínový olej PEG-40, benzylalkohol, limonén, glycerín, natilakt, propylénglykol, PVP, xantánová guma, olej z listov eukalyptu guľatoplodého, olej z levandule hybridnej, linalool, dimetylizosorbid, olej z pomarančovníka sladkého, olej z pačuli obyčajnej, fosforečnan sodný, geraniol, citral, biotín, kumarín, kyselina citrónová, farnezol

AKTÍVNE ZLOŽKY:

  • ISK 1320 ( Instant Killer), etoxydiglykol ( alkohol), pentylénglykol ( alkohol)

DOBA ÚČINKU:

  • 12 hodín

UPOZORNENIA:

Len na vonkajšie použitie. Pokiaľ ste tehotná, alebo dojčíte,  odporúčame sa pred použitím poradiť so svojim lekárom alebo lekárnikom. Necht napadnutý plesňovou infekciou môže spôsobovať erytém, podráždenie, opuch, bolesť, zmenu sfarbenia nechtov a onycholýzu (uvoľňovanie nechtov). Zabráňte kontaktu s očami alebo sliznicou. Neaplikujte na otvorené rany alebo poranenú pokožku.

Revolučné produkty, ktoré konečne fungujú pri liečbe mykózy nechtov a pri liečbe začervenanej, citlivej pokožky na nohách.