Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Kubatol Pix kožný sprej 150ml

Neohodnotené
Značka: Kubatol

Kubatol Pix je kožný sprej s bukovým dechtom, ktorý lokálne dezinfikuje, používa sa pri kopytnej chirurgii

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 8594013701303_00
€6,90
Kubatol Pix kožný sprej 150ml
Neohodnotené
Značka: Kubatol
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Kubatol Pix je kožný sprej s dezinfekčným účinkom. Obsiahnutá látka – bukový decht – lokálne dezinfikuje. Pomocné látky obsadené v spreji vytvárajú plastický kryt, ktorý chráni pred prístupom vlhkosti a vonkajších vplyvov, ale nebránia perspirácii kože. Vysušovacie a dezinfekčné účinky bukového dechtu blahodárne pôsobia na rýchlosť regenerácie ošetrovaného miesta. Prípravok je vhodné použiť pri začleňovaní zvierat k stádu pre stratenie pachovej stopy. Funguje aj proti kanibalizácii. 

Kožný dezinfekčný sprej Kubatol Pix sa používa na dezinfekciu plošných odrenín, alebo miest postihnutých dermatomykózou, k dezinfekcii poranení spôsobených kanibalizmom zvierat, pre kozmetické úpravy paznechtov, ako pomocný prostriedok pri kopytnej chirurgii. Tekutina charakteristického zápachu vo forme aerosolu s hnacím plynom. 

Obsahuje: bukový decht, ethanolum 7,0 g, ficis fagi 4,6 g, dimethyletherum 30,0 g, copolymerum acrylatum 4,2 g, ethylis acetas 54,2 g v 100,0 g prípravku a ďalšie pomocné látky.

Ako Kubatol Pix kožný sprej používať

Pred použitím pretrepte. Nádobku je držte vo zvislej polohe. Veľkosť dávky sa odvíja od veľkosti ošetrovanej plochy. V prípade potreby je možné aplikáciu po 2-3 dňoch zopakovať. Pre zvýšenie účinku je vhodné vytvoriť 2-3 plastické vrstvy prípravku, vždy po dokonalom zaschnutí. Prípravok sa nanáša stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15-20 cm tak, aby zbytočne nestekal.

Balenie

Balenie obsahuje 150 ml Kubatol Pix.

Je kožný sprej s dezinfekčným účinkom. Obsiahnutá látka – bukový decht – lokálne dezinfikuje. Pomocné látky obsadené v spreji vytvárajú nad miestom zásahu plastický kryt, ktorý chráni pred prístupom vlhkosti a vonkajších vplyvov, ale nebráni perspirácii kože. Vysušovacie a dezinfekčné účinky bukového dechtu blahodarne pôsobia na rýchlosť regenerácie ošetrovaného miesta.