Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

bioXtra jemná zubná pasta 50 ml

Neohodnotené
Značka: bioXtra

bioXtra jemná zubná pasta 50ml podporuje sviežosť dychu, nepení, nepáli

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 5425005120013_00
€6,90
bioXtra jemná zubná pasta 50 ml
Neohodnotené
Značka: bioXtra
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

bioXtra jemná zubná pasta Pôsobí ako účinná náhrada prirodzených slín. Je obohatená o enzýmy, zmierňuje príznaky a následky pocitu sucha v ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, fluorid, xylitol, glycerin, vďaka čomu dopĺňa prirodzenú tvorbu slín reguláciou mikroprostredia v ústach. Posilňuje zubnú sklovinu, pomáha predchádzať tvorbe zubného kazu a zmierňuje príznaky a následky pocitu sucha v ústach (xerostómie), pričom udržiava zdravé ústa a svieži dych. Odporúča sa používať aspoň dvakrát denne na čistenie zubov a ďasien. Dôležitým doplnkom je mäkká  zubná kefka. Pre deti vo veku do 6 rokov použite množstvo zubnej pasty vo veľkosti hrášku a používajte len pod dohľadom, aby sa minimalizovalo riziko prehltnutia pasty.

Produktový rad Bioxtra je definovaný a zaradený ako zdravotnícka pomôcka triedy II A.

Balenie

Balenie obsahuje 50ml jemnej zubnej pasty.

 

INDIKÁCIE:

  • Podporuje sviežosť dychu
  • Nepení
  • Nepáli
  • Posilňuje zubnú sklovinu

ZARADENIE PRODUKTU: kozmetika

POUŽITIE:

Odporúčané množstvo zubnej pasty pre dospelých a deti vo veku od 6 rokov je približne vo veľkosti hrášku. Používajte pri čistení zubov.

ZLOŽENIE:

Sorbitol, Hydrated silica, Aqua, Glycerin, Sodium, Monofluorophosphate, Isoceteth-20, Xylitol, Aroma, Hydroxyethylcellulose, Titanium dioxide, Cellulose gum, Glucose, Colostrum Whey, Sodium Saccharin,Glucose Oxidase, Lactoperoxidase, Lactoferrin, Lysozyme, Potassium Thiocyanate, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool

AKTÍVNE ZLOŽKY

  • Xylitol – brezový cukor, neškodí zubom, Jediný polyom, ktorý bol uznaný za svoje jedinečné zubné výhody
  • Fluorid – spevňovač zubnej skloviny, prevencia zubných kazov, posilňuje aj kosti,
  • Glycerin - zvlhčovadlo

DOBA ÚČINKU

  • 12 hodín

UPOZORNENIA:

Výrobok nie je vhodný pre deti do 6 rokov. Ak máte cukrovku alebo problémy s krvným obehom, poraďte sa s lekárom. Zabráňte kontaktu s očami a poranenou pokožkou. Len na vonkajšie použitie. Výrobok nepoužívajte, ak trpíte precitlivenosťou na niektorú zo zložiek. Pri pretrvávajúcom podráždení vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Produktový rad bioXtra sme na náš trh priniesli z Belgicka, od spoločnosti Lifestream Pharma n.v., s.a. Prináša riešenie, o ktorom mnohí ani nevedeli, že existuje. Sucho v ústach je problém, ktorý trápi množstvo ľudí. My im prinášame riešenie.