Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

bioXtra gélový ústny sprej 50 ml

Neohodnotené
Značka: bioXtra

bioXtra gélový ústny sprej pre úľavu pri suchých, podráždených ústach, okamžite zvlhčí ústnu dutinu

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 5425005120099_00
€9,90
bioXtra gélový ústny sprej 50 ml
Neohodnotené
Značka: bioXtra
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

bioXtra gélový ústny sprej prináša rýchlu úľavu pri suchých, podráždených a citlivých ústach. Jemne obohacuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v  ústach. Prípravok rýchlo a účinne zvlhčuje, upokojuje a zmierňuje nepohodlie pri pocite sucha v ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky ako fluorid, xylitol a glycerin. Svojim zložením jemne obohacuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v ústach. Prípravok rýchlo a účinne zvlhčuje, upokojuje a zmierňuje nepohodlie pri pocite sucha v ústach. Podľa potreby nastriekajte dostatočné množstvo na ďasná, jazyk a pery. Produkt je praktický a pohodlný na každodenné použitie.

Po použití treba trysku v prípade priameho kontaktu s povrchom úst opláchnuť. Zvyšný gél zotrieť alebo vypľuť. Po použití zatvoriť uzáver. Neprehĺtať. U detí mladších ako 7 rokov odporúčame použitie pod dohľadom, aby sa minimalizovalo prehltnutie produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najdlhšie do dátumu uvedeného na dne obalu.

Produktový rad bioxtra je definovaný a zaradený ako zdravotnícka pomôcka triedy II A.

Pre ešte lepší výsledok doporučujeme používať spolu s Jemnou ústnou vodou bioXtra 250ml a Jemnou zubnou pastou bioXtra 50ml.

 

Balenie

Balenie obsahuje 50 ml gélového ústneho spreja.

 

INDIKÁCIE:

  • Prináša úľavu pri suchých, podráždených ústach
  • Zvlhčuje ústnu dutinu

ZARADENIE PRODUKTU: Zdravotnícka pomôcka triedy II.A

POUŽITIE:

Pred použitím si dôkladne umyte ruky. Podľa potreby naneste na ďasná, jazyk a pery. Ústny gél bioXtra je praktický a vhodný na každodenné použitie. V prípade priameho kontaktu s povrchom úst treba otvor po použití opláchnuť. Zvyšný gél zotrite alebo vypľujte. Uzatvorte uzáver.

ZLOŽENIE:

Aqua, Xylitol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Saccharin, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Magnesium Chloride, Dipotassium Phosphate, Calcium Chloride, Colostrum Whey, Lactoperoxidase, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Methylparaben, Sodium Propylparaben, Potassium Sorbate

AKTÍVNE ZLOŽKY

  • Xylitol – brezový cukor, neškodí zubom, Jediný polyom, ktorý bol uznaný za svoje jedinečné zubné výhody
  • Fluorid – spevňovač zubnej skloviny, prevencia zubných kazov, posilňuje aj kosti,
  • Glycerin - zvlhčovadlo

DOBA ÚČINKU

  • 2-3 hodiny

UPOZORNENIA:

Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Ak máte cukrovku alebo problémy s krvným obehom, poraďte sa s lekárom. Zabráňte kontaktu s očami a poranenou pokožkou. Len na vonkajšie použitie. Výrobok nepoužívajte, ak trpíte precitlivenosťou na niektorú zo zložiek. Pri pretrvávajúcom podráždení vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Produktový rad bioXtra sme na náš trh priniesli z Belgicka, od spoločnosti Lifestream Pharma n.v., s.a. Prináša riešenie, o ktorom mnohí ani nevedeli, že existuje. Sucho v ústach je problém, ktorý trápi množstvo ľudí. My im prinášame riešenie.