Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Gbelský oriešok 2018.

Dobrý deň,
chceli by sme sa Vám ešte raz veľmi poďakovať za podporu našej akcie II. Gbelský oriešok 2018. Akcia zožala veľký úspech, čo nás ako organizátorov veľmi teší a sme veľmi radi, že ste sa na tejto akcii podieľali aj Vy ako partner akcie, bez ktorých by sa akcia nemohla uskutočniť.

Dovoľte nám v krátkosti Vám akciu predstaviť. V prílohe tiež zasielame niekoľko fotografií z priebehu a z prezentácie partnerov. Všetci partneri podujatia boli tiež umiestnení okrem steny na fotke aj na letáčiku s programom podujatia, ktorý dostal každý účastník a boli tiež niekoľkokrát spomenutí s poďakovaním v priebehu akcie.

Na tohtoročnom Gbelskom Orieškovi sa zišlo až 76 psov všetkých plemien, veľkostí, tvarov a farieb. Potešilo nás, že k nám dorazili psíčkari až z Košíc a ďalších vzdialených miest. Na každého účastníka čakala vstupná taška s dobrotami pre psíka. Na víťazov potom čakalo veľké množstvo cien a nádherné poháre. Nikto však neodchádzal z kruhu s prázdnou - aj na tých, ktorí nedosiahli na víťazné priečky čakala medaila za účasť a ďalšia taška s darčekmi pre psíka. Navštívil nás tiež pán primátor mesta Gbely, ktorý osobne vybral jedného z miestnych psíkov a udelil mu titul „Psík mesta Gbely 2018“.

Celý deň sa niesol v pohodovej atmosfére. Pripravené bolo chutné občerstvenie aj stánky partnerov, ďalej hlavolam pre psíkov, tombola na podporu psíkov z útulku a veľmi navštevovaný detský kútik, kde sa okrem iného súťažilo aj o najkrajší obrázok. Mysleli sme tiež na pohodlie psíkov a preto boli pripravené aj bazény pre psov.

Popoludní prebiehali doplnkové súťaže v podobe agility dráhy, psieho karnevalu, najlepšieho triku a dráhy s nástrahami. U týchto súťaží sa bavilo predovšetkým publikum a bolo skutočne na čo pozerať.

Sme veľmi radi, že sa akcia podarila a dúfame, že budúci rok bude účasť zase o niečo väčšia. Budeme veľmi radi, ak sa rozhodnete podporiť aj ďalší ročník našej akcie.

S pozdravom a želaním krásneho dňa
organizačný tím Gbelského orieška