Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Cesta k víťazstvu aj za pomoci bio produktu JÓDAQUA

Mgr. Patrícia Vargová Compelová, bola bývala reprezentantka v športovej streľbe a momentálne sa venuje poradenstvu v oblasti zdravého životného štýlu, výživového poradenstva, pri čom pôsobí aj ako kondičná trénerka.
Mgr. Patrícia Vargová Compelová

So športom začala už od detstva. Na ZŠ vyskúšala asi každý záujmový a športový krúžok, väčšinou chodila na viacej krúžkov súčasne, ale srdcovkou sa nakoniec stala streľba.

Už ako malé dievča vyhrávala rôzne okresné, krajské i celoslovenské súťaže nad chlapcami. Zrejme i to rozhodlo, že sa naplno začala venovať športovej streľbe pod vedením športovej trénerky na OŠG v Košiciach, kde ich úspešne aj reprezentovala.

Po dvoch rokoch na gymnáziu v Košiciach si ju všimol a oslovil reprezentačný tréner a tak v snahe zlepšovať výkonnosť a posunúť sa ďalej sa ako šestnásťročná sťahovala do Bratislavy, kde prestúpila do ŠKP Bratislava.

Popri štúdiu na gymnáziu a pod vedením reprezentačného trénera sa naplno zahltila do náročných tréningov a po krátkom čase prišli prvé medzinárodné úspechy. Po náročných dvojfázových tréningoch a pri niektorých nesprávnych pohyboch pri silových tréningoch ju začalo trápiť  zranené rameno a po viac násobnej luxácii ramenného kĺbu sa v priebehu niekoľkých rokov musela podrobiť dvom operáciám ramenného kĺbu.

Následná regenerácia po operácií ju priviedla k tréningom a technikám zameraným na spevňovanie vnútorného svalstva, ktoré je všeobecne podstatnejšie ako vonkajšie vizuálne svalstvo. Následná regenerácia prebehla v krátkom čase a následne sa opäť mohla pôsobiť v reprezentácií ako vrcholový športovec. S nástupom na materskú ukončila svoju profesionálnu kariéru športovej strelkyne.  Aj keď jej streľba veľmi chýbala, nevrátila sa k nej už profesionálne.

Vedela, že skĺbiť kariéru dvoch športovcov a dieťaťa by bolo veľmi náročné. Nechcela uprednostniť športovú kariéru pred výchovou dieťaťa a tak svoju energiu, okrem syna a rodiny investovala aj do manželovej športovej kariéry, ktorá mala a má svoje opodstatnenie, keďže jeho životné úspechy prišli počas ich manželstva. Po ukončení vysokej školy mala možnosť vyskúšať aj iné profesie, ale život časom opäť viedol k športu.

Ďalší zlom v jej živote nastal, kedy sa prejavili nečakane zdravotné problémy. Lekári ju posielali od dverí k dverám po rôznych vyšetreniach pri čom nepadol žiadny finálny verdikt. A keďže v živote neexistujú náhody, v správnom čase na správnom mieste sa stretla s ľuďmi, vďaka ktorým sa dostala k alternatívnej medicíne.  Prišli nové informácie, nové kontakty, mnoho skúseností, v ktorých sa stále zdokonaľuje a odovzdáva ich svojim klientom ďalej...

K profesionálnym výkonom s pomocou bio produktu JÓDAQUA.

Touto cestou som cez maďarského lekára a ďalšieho odborníka v oblasti alternatívy z Maďarska, spoznala aj prírodnú minerálnu vodu JÓDAQUA, výživový doplnok s vysokým obsahom biologicky
aktívneho jódu.

Pozitívne účinky Jodaqui , som mala možnosť vyskúšať najprv na sebe a neskôr na mojich klientoch. Je to vynikajúci doplnok pre správne fungovanie nie len štítnej žľazy, ale aj celkových metabolických procesov. Potláča únavový syndrómom a je vynikajúca ako náhrada ióntových nápojov pri športe a inej fyzickej či psychickej záťaži.

Potreba jódu v tele je nesmierne dôležitá. Jeho nedostatok v našom tele môže spôsobovať napríklad poruchy učenia, poruchy sústredenia, taktiež spomalené reflexy, vnútorný nepokoj, až depresie. Taktiež u žien sa môžu prejaviť poruchy menštruačného cyklu a iné.

Ako členka realizačného teamu môjho manžela, Ing. Erika Vargu, reprezentanta v brokovej streľbe, v disciplíne TRAP, viacnásobného Majstra sveta a olympionika, mám na starosti i jeho fyzický a zdravotný stav.

Erik Varga

Treba povedať, že športová streľba, nie je len fyzicky ale i psychicky veľmi náročný šport. Pri vysokom nasadení, koncentrácii na náročných pretekoch, sa telo dostáva do istého napätia a vnútorného stresu. V takomto prípade telo spotrebuje väčšie množstvo minerálov a iných dôležitých látok, ako obvykle v tzv. kľudnom režime.

Máme vyskúšané, že i v tomto prípade tekutá Jódaqua prispieva k lepšej regenerácií a rýchlejšie dopĺňa stratené minerály, keďže okrem jódu obsahuje ďalšie cenné minerálne zložky, a preto je vhodná na udržanie zdravého fungovania nervovej sústavy.

Moje športové úspechy:

  • Viacnásobná Majsterka SR
  • Medailové umiestnenia z iných medzinárodných súťaží
  • Majsterka Európy v družstvách
  • miesto ME
  • Držiteľka svetového rekordu v družstvách
  • Bronzová akademická Majsterka Sveta
  • Účastníčka Finále svetového pohára (ako prvá SVK juniorka, som sa dostala medzi dvanásť najlepších žien zo svetového rebríčka ISSF)
  • Aktuálna držiteľka európskeho rekordu discpl. ŠpMA 3x20 z roku 2000