Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Syntetický ľad chladivý spray 400ml

Neohodnotené

Chladivý sprej, ktorý má rovnaké kryoterapeutické vlastnosti ako zmrznutý ľad. Používa sa ako zdravotnícka pomôcka pri športe a pracovných úrazoch

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 8594029290013_00
€6,90
Syntetický ľad chladivý spray 400ml
Neohodnotené
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Syntetický ľad chladivý spray 400ml

Chladivý sprej, ktorý sa používa povrchovo na nepoškodenú pokožku z dôvodu tlmenia bolesti pri natrhnutí alebo pomliaždení svalov, kĺbov, končatín spôsobených nárazom, pádom, vymknutím a pod. Po aplikácii okamžite účinkuje podobne ako priložený ľad. Je často používaný predovšetkým pri športoch s fyzickým kontaktom a pod. Zdravotnícka pomôcka triedy I.

  • tlmí bolesť
  • s rýchlim účinkom
  • zamedzuje zmenám v tkanive
  • s obsahom mentolu

Použitie:

Nastrieka sa 1-2 sekundy vo vzdialenosti cca 15-20 cm na postihnuté miesto kým sa neobjaví biely snehový povlak. Potom už v aplikácii nepokračujte.

Dbajte na primerané aplikácie, nestriekajte dlhšie ako je potrebné a z krátkej vzdialenosti, aby nedošlo k omrznutiu pokožky. Výrobok nie je lokálne anestetikum a nesmie sa používať na hlavu, krk, genitálie, prsia a iné citlivé miesta, ďalej nepoužívať pri bolestiach chrbta a iných vnútorných bolestiach na ktoré výrobok nie je určený! Taktiež nepoužívajte na otvorené rany alebo na sliznicu. Pri aplikácii na kožu môže občas dôjsť k dočasnej zmene farby alebo pigmentácie kože (príslušné miesto má odlišný odtieň farby ako okolitá časti) zvlášť ak bola hnedá po slnení. Z tohto dôvodu neodporúčame používať tento prostriedok na opálenú pokožku. Pri nesprávnej / prílišnej aplikácii môže dôjsť k ľahkému omrznutiu pokožky, ktoré časom odznie.

Syntetický ľad sprej 400ml.