Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Ako eliminovať potenie nôh

Potenie nôh je problémom z viacerých dôvodov. Okrem toho, že sa môžete dostať do nepríjemnej situácie v spoločnosti keď sa vyzujete, má to vplyv aj na vašu psychiku. Vedľajším efektom spotených nôh je zápach a to hlavne ak ste celý deň mali nohu v uzatvorenej topánke.  Ak Vás daný problém trápi už dlhší čas a za vašim problémom nestojí zle zvolená obuv,  mali by ste navštíviť vášho lekára.

Ak si chcete pomôcť svojpomocne, mali by ste siahnuť po sprejovom antiperspirante, kvalitnej obuvi a vhodných ponožkách. Tak isto zhodnotiť vaše pracovné prostredie a častejšie meniť vašu obuv po čas dňa, ak Vám to vaša profesia dovolí. Zo zdravotného hľadiska ma vplyv na potenie aj vaša váha, skladba jedál ktorú konzumujete, ale aj Váš psychický stav.

Jednou z možností ako si svojpomocne pomôcť je už spomenutý antiperspirant v sprejovej forme. Perpsi-Guard Maximum 5 je neparfumovaný, dermatologický testovaný, vysoko účinný antiperspirant a zastaví nadmerné potenie na niekoľko dní. Aplikuje sa večer pred spaním, cca 2-krát týždenne na čistú pokožku.  Po pár dňoch už nebudete potenie nôh predstavovať problém ako doposiaľ.