Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Vši a hnidy sú už imunitné voči štandardným prostriedkom

Vši a hnidy nie sú práve príjemný spoločníci a určite ich poznajú predovšetkým rodičia menších detí, ktoré navštevujú školu alebo škôlku. Voš detská sa živí krvou a objavuje sa len u ľudí. Okrem vlasov sa môže usídliť aj v obočí alebo u mužov v brade a fúzoch. Jednoducho má rada všetky zarastené miesta. Každá samička dokáže naklásť za svoj 3- týždňový život až cca 120 vajíčok. Je teda veľmi dôležité zasiahnuť skôr než budú vlasy celé zavšivené.

Rodičia by mali svojim deťom pravidelne kontrolovať vlásky, pretože vši a hnidy sa môžu dostať aj do čistých a udržiavaných vlasov. Hneď ako nájdete čo i len jednu voš, mali by ste vlasy umyť šampónom alebo vlasovou vodou určenou pre danú problematiku. Pri výbere produktu je dôležité si nájsť prostriedok ktorý nie je čisto na chemickej báze, aby sa predišlo prípadnej rezidencii.

Takéto produkty spoľahlivo zlikvidujú vši a hnidy a zároveň chránia vlasy pred novým napadnutím minimálne 3 dni po použití. Nezabúdajte, že pri výskyte vší musia tieto prípravky použiť všetci členovia rodiny.