Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Akutol Letná dovolenková lekárnička

Neohodnotené
Značka: Akutol

Letná dovolenková lekárnička obsahuje: AKUTOL Tekutý obväz v spreji 60ml, AKUTOL® sprej na popáleniny 50 ml, Akutol STOP sprej 60ml, Trioderm SUN

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 5562014874532_00
€31,50
Akutol Letná dovolenková lekárnička
Neohodnotené
Značka: Akutol
Akutol Letná dovolenková lekárnička
DARČEK
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Získajte Trioderm Sun Panthenol 150 ZADARMO pri kúpe tohto výhodného letného setu, ktorý sa postará o Vaše poranenia počas leta.

Balíček Akutol letnej dovolenkovej lekárničky obsahuje:

Akutol tekutý obväz v spreji 

Akutol obväz v spreji sa používa na rýchle ošetrenie odrenín a drobných povrchových poranení. Ranu zacelí plastickým filmom, ktorý zabraňuje prístupu cudzorodých látok z vonkajšieho prostredia a dovoľuje koži dýchať. Je vodeodolný, transparentný a zasychá do 2 minút. Nevysušuje pokožku.

Akutol sprej na popáleniny

Akutol sprej na popáleniny je hydrogél s obsahom kyseliny hyalurónovej a pomocných rastlinných zložiek určený na ošetrenie drobných domácich povrchových popálenín I. a II. a stupňa a pokožky po nadmernom ožiarení slnkom.  Akutol sprej na popáleniny vytvára na poranení ochranný elastický film, ktorý urýchluje proces obnovy.

Akutol STOP sprej zastavovač krvácania 

Zastavovač krvácania Akutol s bylinnými zložkami urýchľuje hojenie a dezinfikuje ranu. Obsahuje algináty, rakytník, nechtík a harmanček. Morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú. Prášková vrstva absorbuje tekutiny za vzniku hydrogélu. Aplikujte zastavovač krvácania Akutol STOP sprej postrekom na slabo krvácajúcu ranu. Rana sa uzatvára pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a začne sa proces hojenia. Prášková vrstva absorbuje tekutiny, morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú.

Trioderm Sun Panthenol 150 ml

Trioderm SUN Panthenol sprej po opaľovaní k schladeniu a upokojeniu začervenanej a spálenej pokožky s obsahom D-Panthenolu, vitamínu E, extraktu z nechtíka a rakytníka. Zmierňuje pocity pálenia pokožky po nadmernom opálení slnkom, vhodný pre citlivú pokožku (bez parfumácie), vhodný pre deti. Po nanesení vytvára chladivý film, ktorý ošetruje a hydratuje postihnuté miesta.


Balenie

Balenie obsahuje AKUTOL Tekutý obväz v spreji 60ml,  AKUTOL® sprej na popáleniny 50 ml, 50 ml, Akutol STOP sprej 60ml, Trioderm SUN Panthenol sprej po opaľovaní 150 ml.

Akutol sme na slovenský trh priniesli od českej rodinnej firmy Aveflor. Ide o výrobnú a predajnú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov.