Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Akutol sprej 35ml

Neohodnotené
Značka: Akutol

Akutol tekutý obväz v spreji sa používa na rýchle ošetrenie odrenín a drobných povrchových poranení. Ranu zacelí plastickým, vode odolným filmom

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 8594013703352_00
€6,90
Akutol sprej 35ml
Neohodnotené
Značka: Akutol
Akutol sprej 35ml
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Akutol tekutý obväz v spreji sa používa na rýchle ošetrenie odrenín a drobných povrchových poranení. Ranu zacelí plastickým filmom, ktorý zabraňuje prístupu cudzorodých látok z vonkajšieho prostredia. Urýchluje prosces hojenia.

Spôsob použitia

Pred použitím pretrepte. Aplikujte tak, aby z ošetrovanej plochy nestekal. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom nadol.  Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15 - 20 cm.  Aplikujte na povrch ošetrovanej rany v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy.  V prípade potreby je možné postrek opakovať.

Balenie

Balenie obsahuje 35 ml tekutého obväzu v spreji.

 

INDIKÁCIE:

  • Zastavuje krvácanie
  • Urýchľuje hojenie
  • Dezinfikuje
  • Hydratuje ranu

ZARADENIE PRODUKTU: Zdravotnícka pomôcka

POUŽITIE:

Pred použitím pretrepte. V prípade potreby je možné postrek opakovať. Aplikujte tak, aby sprej z ošetrovanej plochy nestekal. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole. Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15 – 20 cm. Aplikujte postrekom na povrch ošetrovanej rany v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy.

ZLOŽENIE:

metylal, bután, algín, propán, alginát vápenatý, stearalkónium hektorit, alkohol denat, izobután, ppg-2 metyléter, olej zo semien simmondsia chinensis, extrakt z plodov hippophae rhamnoides, extrakt z listov aloe ferox, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, extrakt z kvetu calendula officinalis, šarmomilia , mentol

AKTÍVNE ZLOŽKY

  • Bylinné zloženie (alginát, rakytník, nechtík a harmanček)

UPOZORNENIA:

Zabráňte kontaktu s očami a poranenou pokožkou. Len na vonkajšie použitie. Výrobok nepoužívajte, ak trpíte precitlivenosťou na niektorú zo zložiek. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Akutol sme na slovenský trh priniesli od českej rodinnej firmy Aveflor. Ide o výrobnú a predajnú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov.