Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Akutol STOP sprej 60ml

Neohodnotené
Značka: Akutol

Akutol stop sprej zastavovač krvácania s bylinnými zložkami urýchľuje hojenie a dezinfikuje ranu. Obsahuje algináty, rakytník, nechtík a harmanček.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 8594013701938_00
€8,90
Akutol STOP sprej 60ml
Neohodnotené
Značka: Akutol
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Akutol STOP sprej zastavovač krvácania s bylinnými zložkami urýchľuje hojenie a dezinfikuje ranu. Obsahuje algináty, rakytník, nechtík a harmanček. Morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú. Prášková vrstva absorbuje tekutiny za vzniku hydrogélu. Aplikujte zastavovač krvácania Akutol STOP sprej postrekom na slabo krvácajúcu ranu. Rana sa uzatvorí pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a začne sa proces hojenia. Prášková vrstva absorbuje tekutiny, morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú.

Spôsob použitia

Pred použitím pretrepte. V prípade potreby je možné postrek opakovať. Aplikujte tak, aby sprej z ošetrovanej plochy nestekal. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole.  Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15 - 20 cm. Aplikujte postrekom na povrch ošetrovanej rany v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy.

 

INDIKÁCIE:

  • Zastavuje krvácanie
  • Urýchľuje hojenie
  • Dezinfikuje
  • Hydratuje ranu

ZARADENIE PRODUKTU: Zdravotnícka pomôcka

POUŽITIE:

Pred použitím pretrepte. V prípade potreby je možné postrek opakovať. Aplikujte tak, aby sprej z ošetrovanej plochy nestekal. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole. Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15 – 20 cm. Aplikujte postrekom na povrch ošetrovanej rany v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy.

ZLOŽENIE:

metylal, bután, algín, propán, alginát vápenatý, stearalkónium hektorit, alkohol denat, izobután, ppg-2 metyléter, olej zo semien simmondsia chinensis, extrakt z plodov hippophae rhamnoides, extrakt z listov aloe ferox, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, extrakt z kvetu calendula officinalis, šarmomilia , mentol

AKTÍVNE ZLOŽKY

  • Bylinné zloženie (alginát, rakytník, nechtík a harmanček)

UPOZORNENIA:

Zabráňte kontaktu s očami a poranenou pokožkou. Len na vonkajšie použitie. Výrobok nepoužívajte, ak trpíte precitlivenosťou na niektorú zo zložiek. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Akutol sme na slovenský trh priniesli od českej rodinnej firmy Aveflor. Ide o výrobnú a predajnú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov.