Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov + Arpalit NEO šampón s čajovníkom 250 ml ako DARČEK

Neohodnotené
Značka: Arpalit

ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov + Arpalit NEO šampón s čajovníkom 250 ml ako DARČEK

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 8594013704755_01
€31,80 –21 % €24,90
ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov + Arpalit NEO šampón s čajovníkom 250 ml ako DARČEK
Neohodnotené
Značka: Arpalit
ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov + Arpalit NEO šampón s čajovníkom 250 ml ako DARČEK
Akcia DARČEK
€31,80 –21 %
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov + Arpalit NEO šampón s čajovníkom 250 ml ako DARČEK (pôvodná cena produktov spolu 31,80 pri samostatnej kúpe)


ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov

Elektronický repelent kruhového tvaru so zabudovaným mikročipom, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz, červená poistka, lítiová batéria.

CHARAKTERISTIKA:

Veterinárna technická pomôcka, určená pre psy a mačky na odpudzovanie kliešťov a bĺch na báze ultrazvuku. Jedná sa o pomôcku, ktorá prispieva k zníženiu výskytu týchto ektoparazitov na tele zvieraťa, avšak podobne ako repelenty neposkytuje 100% ochranu pred ich napadnutím. Je vhodná pre psy a mačky. Používa sa aj pre staršie a slabé zvieratá náchylné na choroby, pre šteňatá, v čase laktácie aj pre zvieratá, ktoré bývajú v domácnosti.

ARPALIT® elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov sa pripne na obojok otvorom smerom k telu zvieraťa. Obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz neškodné pre človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú blchy a kliešte v okruhu 3 metrov od zvieraťa a tým bránia napadnutiu. Účinnosť elektronického odpudzovača neklesá vo vlhkosti a daždi, ale pred kúpaním zvieraťa sa musí odložiť. Odpudzovač sa odporúča používať najmä v období najvyššieho výskytu parazitov (marec – október). Pre správnu funkciu, je nutné najprv psa i jeho pelech zbaviť ektoparazitov použitím vhodného antiparazitárneho prípravku. Rovnaký postup je aj u mačiek, pozor len na voľbu prípravku. Až potom pripevnite odpudzovač k obojku psa či mačky. Táto veterinárna technická pomôcka je neškodná pre ľudí a zvieratá, nie je toxická a je bez zápachu. SPÔSOB POUŽITIA: Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Po aktivácii je doba použiteľnosti 10 mesiacov, aktivácia je možná najneskôr 26 mesiacov od dátumu uvedeného na obale. ARPALIT® elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov UPEVNITE JAKO PRÍVESOK NA OBOJOK ZVIERAŤA. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú ultrazvukové vlny vydávané, musí smerovať k telu zvieraťa. Elektronický odpudzovač je napájaný lítiovou batériou, ktorú nie je možné vymeniť

Arpalit NEO antiparazitný šampón s čakovníkom 250 ml


Jemný šampón pre zvieratá Arpalit NEO určený na pravidelné umývanie srsti psov, šteniat, mačiek, mačiatok aj iných kožušinových zvierat. Šampón má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny B3 a B5, olivový olej a elastín, nevysušuje a nedráždi pokožku, jeho pH je neutrálne. Srsť po pravidelnom ošetrení získava jemnosť, pevnosť, pružnosť, hlboký lesk a jasné sfarbenie. Vhodný aj pre mačky!

Odporúčame používať spolu s prípravkov Arpalit NEO antiparazitný sprej alebo Arpalit NEO antiparazitný sprej s mechanickým rozprašovačom pre ochranu pred parazitmi.
Produkty Arpalit sme na Slovensko priniesli od rovnakej firmy ako produkty značky Akutol. Ide o českú rodinnú firmu, ktorá vyrába a predáva humánne aj veterinárne produkty a na českom aj medzinárodnom trhu funguje už viac ako 20 rokov.