Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov

Neohodnotené
Značka: Arpalit

ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 8 594 013 704 755_00
€24,90
ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov
Neohodnotené
Značka: Arpalit
ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

ARPALIT elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov

 Elektronický repelent kruhového tvaru so zabudovaným mikročipom, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz, červená poistka, lítiová batéria.

CHARAKTERISTIKA:

Veterinárna technická pomôcka, určená pre psy a mačky na odpudzovanie kliešťov a bĺch na báze ultrazvuku. Jedná sa o pomôcku, ktorá prispieva k zníženiu výskytu týchto ektoparazitov na tele zvieraťa, avšak podobne ako repelenty neposkytuje 100% ochranu pred ich napadnutím. Je vhodná pre psy a mačky. Používa sa aj pre staršie a slabé zvieratá náchylné na choroby, pre šteňatá, v čase laktácie aj pre zvieratá, ktoré bývajú v domácnosti.

ARPALIT® elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov sa pripne na obojok otvorom smerom k telu zvieraťa. Obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz neškodné pre človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú blchy a kliešte v okruhu 3 metrov od zvieraťa a tým bránia napadnutiu. Účinnosť elektronického odpudzovača neklesá vo vlhkosti a daždi, ale pred kúpaním zvieraťa sa musí odložiť. Odpudzovač sa odporúča používať najmä v období najvyššieho výskytu parazitov (marec – október). Pre správnu funkciu, je nutné najprv psa i jeho pelech zbaviť ektoparazitov použitím vhodného antiparazitárneho prípravku. Rovnaký postup je aj u mačiek, pozor len na voľbu prípravku. Až potom pripevnite odpudzovač k obojku psa či mačky. Táto veterinárna technická pomôcka je neškodná pre ľudí a zvieratá, nie je toxická a je bez zápachu. SPÔSOB POUŽITIA: Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Po aktivácii je doba použiteľnosti 10 mesiacov, aktivácia je možná najneskôr 26 mesiacov od dátumu uvedeného na obale. ARPALIT® elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov UPEVNITE JAKO PRÍVESOK NA OBOJOK ZVIERAŤA. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú ultrazvukové vlny vydávané, musí smerovať k telu zvieraťa. Elektronický odpudzovač je napájaný lítiovou batériou, ktorú nie je možné vymeniť. 


Ako sa používa Arpalit NEO elektronický odpudzovač bĺch, kliešťov

Pre správnu funkciu, je nutné najprv psa i jeho pelech zbaviť ektoparazitov použitím vhodného antiparazitárneho prípravku. Rovnaký postup je aj u mačiek, pozor len na voľbu prípravku.

Prístroj sa vyberie z obalu a odstráni sa červená poistka. Po zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Odpudzovač sa pripojí  k obojku psa či mačky. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú ultrazvukové vlny vydávané, musí smerovať k telu zvieraťa.

Po aktivácii je doba použiteľnosti 10 mesiacov, aktivácia je možná najneskôr 26 mesiacov od dátumu uvedeného na obale. Elektronický odpudzovač je napájaný lítiovou batériou, ktorú nie je možné vymeniť.

Upozornenie

Len pre zvieratá. Uchovávajte v suchom prostredí pri teplote 5 – 25 °C. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.


Produkty Arpalit sme na Slovensko priniesli od rovnakej firmy ako produkty značky Akutol. Ide o českú rodinnú firmu, ktorá vyrába a predáva humánne aj veterinárne produkty a na českom aj medzinárodnom trhu funguje už viac ako 20 rokov.