Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

bioXtra zvlhčujúci ústny gél 40 ml

Neohodnotené
Značka: bioXtra

bioXtra ústny gél poskytuje okamžitú úľavu pri suchých, podráždených alebo citlivých ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky, xylitol.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 5425005120037_00
€10,90
bioXtra zvlhčujúci ústny gél 40 ml
Neohodnotené
Značka: bioXtra
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Ústny gél bioXtra pôsobí ako účinná náhrada prirodzených slín. Obsahuje zvlhčujúce prípravky, ktoré upokojujú a lubrikujú zmierňujú príznaky a následky pocitu sucha v ústach až po dobu 4 hodín. Špeciálne zloženie zabezpečuje príjemný pocit. Produktový rad bioXtra je definovaná a zaradená ako zdravotnícka pomôcka triedy II A. Zabezpečuje rýchlu úľavu pri suchých, podráždených a citlivých ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky. 

Jemne obnovuje prirodzenú tvorbu slín reguláciou mikroprostredia v ústach. Nemá žiadny vplyv na iné lieky. U detí mladších ako 7 rokov odporúčame používanie pod dohľadom, aby gél neprehĺtali. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najneskôr do dátumu uvedeného na obale.

Pre ešte lepší výsledok doporučujeme používať spolu s Jemnou ústnou vodou bioXtra 250ml a Jemnou zubnou pastou bioXtra 50ml.

 

Ako používať ústny gél bioXtra

Pred použitím si dôkladne umyte ruky. Podľa potreby nastriekajte na ďasná, jazyk a pery. Ústny gél bioXtra je praktický a vhodný na každodenné použitie. V prípade priameho kontaktu s povrchom úst treba trysku po použití opláchnuť. Zvyšný gél zotrite alebo vypľujte. Uzatvorte uzáver.

Balenie

Balenie obsahuje 40 ml zvlhčujúceho ústneho gélu bioXtra.

 

INDIKÁCIE:

  • Zvlhčuje ústa aj pery
  • Obohacuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v ústach
  • Upokojuje ústa a zmierňuje nepohodlie pri pocite sucha v ústach

ZARADENIE PRODUKTU: Zdravotnícka pomôcka triedy II.A

POUŽITIE:

Pred použitím si dôkladne umyte ruky. Podľa potreby naneste na ďasná, jazyk a pery. Ústny gél bioXtra je praktický a vhodný na každodenné použitie. V prípade priameho kontaktu s povrchom úst treba otvor po použití opláchnuť. Zvyšný gél zotrite alebo vypľujte. Uzatvorte uzáver.

ZLOŽENIE:

Aqua, Xylitol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Saccharin, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Magnesium Chloride, Dipotassium Phosphate, Calcium Chloride, Colostrum Whey, Lactoperoxidase, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Methylparaben, Sodium Propylparaben, Potassium Sorbate

AKTÍVNE ZLOŽKY

  • Xylitol – brezový cukor, neškodí zubom, jediný polyom, ktorý bol uznaný za svoje jedinečné zubné výhody
  • Fluorid – spevňovač zubnej skloviny, prevencia zubných kazov, posilňuje aj kosti,
  • Glycerin - zvlhčovadlo

DOBA ÚČINKU

  • 4-5 hodín

UPOZORNENIA:

Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Ak máte cukrovku alebo problémy s krvným obehom, poraďte sa s lekárom. Zabráňte kontaktu s očami a poranenou pokožkou. Len na vonkajšie použitie. Výrobok nepoužívajte, ak trpíte precitlivenosťou na niektorú zo zložiek. Pri pretrvávajúcom podráždení vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Produktový rad bioXtra sme na náš trh priniesli z Belgicka, od spoločnosti Lifestream Pharma n.v., s.a. Prináša riešenie, o ktorom mnohí ani nevedeli, že existuje. Sucho v ústach je problém, ktorý trápi množstvo ľudí. My im prinášame riešenie.