Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Kúpanie psov a mačiek

Domáci maznáčikovia sú síce roztomilí a nedáme na nich dopustiť, ale občas sa vedia aj poriadne zašpiniť. Vtedy sa každý starostlivý majiteľ musí o svoje zvieratko postarať a okúpať ho. Niektoré psy vodu milujú, iné sa jej boj, ale hygiena psa jednoducho musí byť.

Kúpanie je nevyhnutné
Aj keď musíte svojho psa presviedčať, aby sa nechal okúpať, občas je takáto hygiena nevyhnutná. To, že sa počas prechádzky alebo behania v záhrade nezašpinil ešte neznamená, že nepotrebuje kúpeľ. Každý deň sa v srsti a na pokožke usadzujú nečistoty a samozrejme aj parazity. Aby ste psa udržali čistého, zdravého a zároveň tak chránili aj seba, mali by ste ho pravidelne kúpať a srsť umývať šampónom. Šampón sa dôkladne vmasíruje do srsti aj pokožky a musí sa poriadne vymyť. Zvyšky šampónu by mohli spôsobovať svrbenie a lupiny. Dnes nie je žiaden problém zohnať šampón, ktorý bude vášmu psovi vyhovovať, nevysuší pokožku a zabezpečí krásnu lesklú srsť.

Šampón pre každého psíka
Od jari až do jesene nie je problém získať počas prechádzky v prírode kliešťa, ktorý môže narobiť psíkovi, a v konečnom dôsledku aj vám nemalé problémy. Je preto vhodné použiť šampón s antiparazitikom, ktorý zahubí nie len kliešte, ale aj blchy a vši.Od jari až do jesene nie je problém získať počas prechádzky v prírode kliešťa, ktorý môže narobiť psíkovi, a v konečnom dôsledku aj vám nemalé problémy. Je preto vhodné použiť šampón s antiparazitikom, ktorý zahubí nie len kliešte, ale aj blchy vši. Arpalit NEO šampón s bambusovým extraktom zlikviduje parazity v srsti a zanechá ju jemnú, pružnú a hebkú.

V prípade, že kúpete psa častejšie, voľte šampón na pravidelné umývanie Arpalit Neo s čajovníkom. Tento prípravok je jemný a dodá srsti krásny lesk aj jemnosť. Tieto prípravky sú vhodné pre psov, mačky a všetky kožušinové zvieratá.