Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

NUK Fľaša Nature Sense s kontrolou teploty 150ml

Neohodnotené
Značka: NUK

Nuk fľaša Nature Sense s kontrolou teploty 150ml antikolikový, má ergonomický tvar, dobre sa drží a čo najviac prirodzený ako materský prsník,

Farba
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 4008600367918_00
€8,80
NUK Fľaša Nature Sense s kontrolou teploty 150ml
Neohodnotené
Značka: NUK
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Fľaša NUK Nature Sense s kontrolou teploty 150ml má inovatívny dizajn, vďaka ergonomickému tvaru sa dobre drží a cumlík je prirodzený ako materský prsník. Niekoľko malých otvorov v cumlíku poskytuje hladký a prirodzený prietok ako mliečne kanáliky v matkinom prsníku. Zabudovaný indikátor kontroly teploty zmení farbu, ak je obsah fľaštičky príliš horúci. Modrá farba indikátora sa zmení na bielu.

Jej antikolikový otvor zabraňuje prehĺtaniu vzduchu. Fľaštička z vysoko kvalitného polypropylénu je veľmi odolná, neobsahuje BPA a je vhodná pre deti vo veku od 6 do 18 mesiacov.

Je inovatívne tvarovaný podľa matkinho prsníka a podobá sa matkinej bradavke viac ako kedykoľvek predtým! Mimoriadne mäkká zóna cumlíka je flexibilná a prispôsobuje sa ústam podobne ako bradavka.  Nedávne testy preukázali, že 92 % detí prijalo tento cumlík, 99 % mamičiek by fľaštičku odporučilo ďalej a 98% opýtaných pôrodných asistentiek a pediatrov potvrdilo prirodzený tvar čo najviac podobný materskému prsníku.

Produkty pre zdravý vývoj dieťatka a maximálne pohodlie mamičky po pôrode a pri starostlivosti o dieťatko. Sortiment NUK ponúka širokú škálu fliaš, cumlíkov, produktov, ktoré uľahčujú dojčenie i hygienu dieťaťa.