Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Nuk umývací koncentrát 500ml na prípravu 1000ml prostriedku

Neohodnotené
Značka: NUK

Nuk umývací koncentrát 500ml na prípravu 1000ml prostriedku

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 4008600385455_00
€7,60
Nuk umývací koncentrát 500ml na prípravu 1000ml prostriedku
Neohodnotené
Značka: NUK
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Nuk umývací koncentrát 500ml na prípravu 1000ml prostriedku

Koncentrovaná náhradná náplň NUK pre čistiaci prípravok ma fľaše a náustky NUK 500 ml, na umývanie fľašiek a náustkov, šetrný čistiaci prípravok na dojčenský riad, odstráni odolné zvyšky mlieka a detskej výživy, bez parfumov a farbív.

Koncentrovaná náhradná náplň NUK pre čistiaci prípravok na fľaše a náustky NUK: odstráni aj odolné zvyšky mlieka a pyré a nezanechá žiadne stopy. S koncentrovanou náhradnou náplňou NUK možno čistiaci prípravok na fľaše a náustky NUK veľmi ľahko doplniť. 250 ml koncentrátu zmiešaného s 250 ml vody vytvorí 500 ml čistiaceho prípravku pre naplnenie celej fľaše. Množstvo koncentrátu je tak dostatočné pre dve doplnenia.

Zloženie prípravku je založené na prírodných zložkách a obsahuje enzýmy, ktoré spoľahlivo odstránia zvyšky mlieka, detskej výživy, kaše a džúsu. Zloženie je také šetrné, že čistenie dojčenského riadu, ako sú fľašky, náustky, hrnčeky, tanieriky a tiež príslušenstvo na dojčenie a umývateľné hračky, je pre deti zdravotne neškodné.

Pretože príroda je blízka našim srdciam, fľaša koncentrovanej náhradnej náplne NUK je vyrobená zo 100 % recyklovaného PET. Pre lepšie čistenie a menej odpadu. Čistenie dojčenskej fľaše Zmiešajte 250 ml vody s 250 ml koncentrátu (pozri rysku 250 ml na fľaši) a čistiaci prípravok je pripravený. Bez pretrepania.

Pri čistení dojčenskej fľaše vstreknite jednu dávku čistiaceho prípravku. Pomocou štetky na fľaše jemne, ale dôkladne vyčistite v teplej vode. Dôkladne opláchnite čistou vodou. Na sterilizáciu odporúčame parný sterilizátor NUK Vario Express.


Čistiaci prípravok udržujte vždy mimo dosahu detí. Ak sa prípravok dostane do očí, okamžite ich vypláchnite vodou. Ak prípravok omylom prehltnete, vyhľadajte lekársku pomoc.

Produkty pre zdravý vývoj dieťatka a maximálne pohodlie mamičky po pôrode a pri starostlivosti o dieťatko. Sortiment NUK ponúka širokú škálu fliaš, cumlíkov, produktov, ktoré uľahčujú dojčenie i hygienu dieťaťa.