Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Odkyslenie organizmu

Pri prekyslení organizmu trvajúcom neraz aj desiatky rokov je potrebné odkysliť organizmus.Záleží však na vás ako veľmi sa chcete odkysliť či použijete len zásadité výživové doplnky alebo zmeníte svoju životosprávu a budete konzumovať hlavne zásadotvorné potraviny  prípadne zaradíte do toho aj očistu orgánov vo vašom tele.

Ako na to?

Odkyslenie výživovými doplnkami

V tomto prípade je to jednoduché .Stačí si len vybrať niektoré z výživových doplnkov na odkyslenie a podporu zásaditosti. Medzi najznámejšie patria ako  Chlorella, Mladý jačmeň, Yucca, prírodný jód ako súčasť procesu.

Odkyslenie stravou + Doplnky

Zmeniť postupne svoju životosprávu a správať sa zásadito.

Najznámejší špecialisti na odkyslenie ako napr. dr. Young a Kurt Tepperwein majú v niektorých veciach rozdielne názory ako odkysliť organizmus a tak rozhodnutie ostane len na vás ktorému dáte prednosť.

Prípadne si môžte vybrať informácie od každého autora a prisposobiť si svojim potrebám. Dr.Young na rozdiel od Kurta Tepperweinna neuznáva ovocie alebo kyslé mlieko za zásadité potraviny.

Očista orgánov + Odkyslenie stravou + Doplnky

Najvačší efekt dosiahnete ak skombinujete všetky 3 spôsoby. Aby sme dosiahli dokonalú očistu je potrebné prečistiť najdoležitejšie orgány – hlavne črevá , žalúdok , pečeň a žlčník. Pri tomto spôsobe treba začať DETOXIKOVAŤ.