Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

ZINZINO HbA1c Test test cukru v krvi

Neohodnotené
Značka: ZINZINO

Určíme vašu dlhodobú hladinu cukru v krvi vzhľadom na váš spôsob stravovania a návykov.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 556201487423252_00
€74
ZINZINO HbA1c Test test cukru v krvi
Neohodnotené
Značka: ZINZINO
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

ZINZINO HbA1c Test

V poznatkoch je sila. Upriamte pozornosť na stav svojho zdravia a zistite, či je váš terajší životný štýl udržateľný, alebo či musíte podniknúť potrebné opatrenia hneď teraz, aby ste si udržali zdravie dlhodobo. Určíme vašu dlhodobú hladinu cukru v krvi vzhľadom na váš spôsob stravovania a návykov ako takých a poskytneme vám pomoc smerujúcu k zdravému životnému štýlu v budúcnosti. Test zahŕňa posúdenie životného štýlu s personalizovanými odporúčaniami týkajúcimi sa stravy, aktivít a cvičenia.  

 

Hlavné výhody
  • - Dlhodobé meranie hladiny cukru v krvi
  • - Hodnotenie životného štýlu
  • - Zahŕňa hodnotenie rizika diabetu 2. typu
  • - Osobné odporúčania, ako zlepšiť svoj zdravotný stav
  • - Sledujte svoj pokrok
  • - Anonymné a klinicky presné výsledky testov z nezávislého a certifikovaného laboratória

Charakteristika:

Dlhodobé meranie hladiny cukru v krvi pomocou testu na Hemoglobín A1c (HbA1c) je jedným z najdôležitejších testov, ktoré môžete vykonať, aby ste dokázali sledovať, ako vaša súčasná strava a životný štýl podporujú vaše dlhodobé zdravie. Tento test meria priemernú hladinu cukru v krvi (glukózu v krvi) v tele za posledné tri mesiace. Táto hodnota je výrazne ovplyvnená stravou a každodennými voľbami v oblasti životného štýlu. Je dôležité udržiavanie priemernej hladiny cukru v krvi na normálnej úrovni, pretože zvýšené hladiny naznačujú, že schopnosť tela kontrolovať hladinu cukru v krvi pomocou inzulínu môže byť narušená a vyžaduje si akciu. Dôvodom je, že zvýšená hladina cukru v krvi môže viesť k rozvoju cukrovky 2. typu a časom poškodiť mnohé systémy vášho tela, ako sú oči, nervy a cievy. Dobrou správou je, že zdravie máme vo vlastných rukách a  podľa WHO (Svetovej zdravotníckej organizácie) by ľudia na predchádzanie cukrovke 2. typu a jej komplikáciám mali dodržiavať nasledujúce odporúčania: – dosiahnuť a udržať si zdravú telesnú hmotnosť; – byť fyzicky aktívni – väčšinu dní vykonávať aspoň 30-minútovú pravidelnú aktivitu strednej intenzity. Na zníženie hmotnosti je potrebná väčšia aktivita; – jesť zdravú výživu, vyhýbať sa cukru a nasýteným tukom; a – vyhýbať sa tabaku – fajčenie zvyšuje riziko cukrovky a kardiovaskulárnych ochorení. Zmeny v schopnosti tela kontrolovať hladinu cukru v krvi sú pomalý proces a aj keď test na HbA1c môže dnes poskytnúť dobrý výsledok, voľby v oblasti stravy a životného štýlu môžu stále naznačovať, že sa to môže z dlhodobého hľadiska zmeniť. Preto vám ponúkame náš vlastný test na HbA1c, pomocou ktorého môžete získať jasný východiskový bod na vašej ceste za zdravím. Meria vašu dnešnú dlhodobú hladinu cukru v krvi a berie do úvahy, ako vaša súčasná strava a životný štýl podporujú vaše budúce zdravie.

Certifikácia:

 Vitas je zmluvné laboratórium s certifikátom GMP vykonávajúce chemické analýzy, uznávané ako jeden z popredných hráčov v modernom používaní testov suchej kvapky krvi. Má viac ako 25-ročnú prax v poskytovaní vysokokvalitnej prispôsobenej chromatografickej analýzy založenej na špičkových vedomostiach a technológiách. Pochádza z Katedry výživy, Inštitútu základných medicínskych vied na University of Oslo, najväčšej katedry výživy v Európe.

Vykonanie testu:

1. Test Zinzino je schválený in vitro diagnostický produkt na osobný odber vzoriek krvi doma. – Najskôr si mydlom umyte ruky, dôkladne si ich opláchnite teplou vodou a osušte.

2. Z papierovej obálky vyberte kartičku na odber vzorky. Obálku si odložte na neskoršie použitie. Z kartičky na odber vzorky odtrhnite časť s nápisom ULOŽIŤ a odfoťte si identifikačné číslo testu. Svoj výsledok testu zistíte len pomocou svojho osobného identifikačného čísla testu. Kartičku položte na stôl tak, aby dva kruhy smerovali nahor.

3. Stimulujte krvný obeh tak, že budete 20 sekúnd dôkladne krúžiť rukou alebo ju otriasať.

4. Vyberte jednorazovú lancetu. Odstráňte priehľadný bezpečnostný uzáver a lanceta je pripravená na použitie. Pomocou tampónu namočeného v alkohole si očistite konček prsta (odporúča sa použiť prostredník). Lancetu umiestnite oproti spodnej časti končeka prsta smerom k papieriku na odber krvi umiestnenému na stole. Hornú časť lancety zatlačte smerom k prstu, kým nebudete počuť cvaknutie. Lanceta automaticky spraví v prste malý vpich.

5. Nedotýkajte sa filtračného papiera prstami.

6. Krúžky napĺňajte krvou postupne po jednom. Jemne si stlačte prst a počkajte, kým do krúžku samovoľne nespadne kvapka krvi. Ak jedna kvapka krvi nepokryje krúžok, následne nechajte samovoľne spadnúť ešte jednu kvapku. Kartičku na odber vzorky nechajte najmenej 10 minút vo vodorovnej polohe pri izbovej teplote, aby sa vzorky dobre vysušili.

7. Kartičku na odber vzorky vložte späť do papierovej obálky. Papierovú obálku potom umiestnite do kovového obalu a uzavrite ho. DÔLEŽITÉ: Neodstraňujte vysušujúce vrecko.

8. Uzavretý kovový obal vložte do veľkej obálky, na ktorej bude adresa laboratória. POZNÁMKA Skôr než obálku vložíte do poštovej schránky, musíte na ňu nalepiť poštové známky v správnej hodnote. Zaregistrujte kód svojho testu na adrese www.zinzinotest.com. Na tejto webovej lokalite neskôr nájdete výsledky testu. Váš výsledok bude hotový o 10 – 20 dní. DÔLEŽITÉ: Odložte si časť kartičky s nápisom ULOŽIŤ. Svoj výsledok testu zistíte len pomocou svojho osobného identifikačného čísla testu.

9. Ďalším krokom je vyplnenie dotazníka o životnom štýle po prihlásení pomocou anonymného identifikačného čísla testu. Aby ste mohli odpovedať na všetky otázky, budete potrebovať prístup k meraciemu pásmu a predchádzajúcim testom rovnováhy alebo vitamínu D.

10. Ako si zmerať obvod pásu: – Umiestnite meracie pásmo okolo brucha, tesne nad pupok. – Uistite sa, že je vás tesne obopína, ale nezarýva sa vám do kože. – Prirodzene vydýchnite a vykonajte meranie. – Pre istotu vykonajte meranie ešte raz.

TIP! Ak nemáte meracie pásmo, použite šnúrku a potom ju odmerajte pravítkom.

 

15db242b96c85d6cfb0e2890a10a4094.jpg

Ako to funguje?

1. Vykonajte test Začnite jednoduchým pichnutím do prsta a nanesením 1 až 2 kvapiek krvi na filtračný papier.

2. Aktivujte test Zaregistrujte svoj test zadaním identifikačného čísla testu a vyplnením dotazníka o životnom štýle. Všetky údaje sú anonymné.

3. Počkajte na analýzu Laboratórium Vitas Analytical Services má viac ako 25-ročné skúsenosti a používa najmodernejšie znalosti a technológie, ktoré zaručujú nezávislú analýzu vašej vzorky a ochranu osobných údajov.

4. Získajte svoje výsledky Vaše výsledky budú dostupné a zobrazia sa v jednoduchej, zrozumiteľnej grafickej forme do 10 – 20 dní.

5. Začnite svoju cestu Využite jasný východiskový bod na cestu k lepšiemu zdraviu. Jemne upravte alebo udržujte svoje stravovacie návyky a životný štýl pre lepšie zdravie po celý život.

6. Sledujte svoj pokrok Dlhodobá hladina cukru v krvi citlivo reaguje na rozhodnutia, ktoré robíte v súvislosti so stravou a každodennou aktivitou. Preto sa vaše výsledky sa budú meniť na základe rozhodnutí, ktoré urobíte. Odporúčame, aby ste tieto hodnoty aktívne sledovali na základe odporúčaní vašich osobných testov, aby ste sa uistili, že voľby, ktoré robíte, sú pre vaše zdravie tou najlepšou voľbou.

 

Objavte silu v Omega-3 živinách z čistého rybieho oleja s extra panenským olivovým olejom z olív zo skorého zberu, Omega-3 živiny zostávajú čerstvé a účinné s tými istými silnými antioxidantami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v rybách.