Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

ZINZINO Viva Set

Neohodnotené
Značka: ZINZINO

ZINZINO Viva+ je úplne prírodný doplnok výživy určený na zmiernenie stresu, zlepšenie nálady a zvýšenie pocitu pohody.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 13214654987654413_00
€114
ZINZINO Viva Set
Neohodnotené
Značka: ZINZINO
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

ZINZINO Viva+ je úplne prírodný doplnok výživy určený na zmiernenie stresu, zlepšenie nálady a zvýšenie pocitu pohody. Podporuje zdravý nervový systém a funkčnosť mozgu, prispieva k obmedzeniu vyčerpania a únavy. 

Hlavné výhody
 • - Obalí vás luxusným komfortom, zaženie každodenný stres a pomôže vám cítiť sa uvoľnene! 1
 • - Podporuje pokojný spánok, takže môžete prirodzene spať hlbším spánkom. 1
 • - Navracia ostražitosť pri pocitoch ospalosti alebo únavy a zlepšuje koncentráciu, učenie, pamäť a logické myslenie.1
 • - Obsahuje vitamín C a horčík, ktoré podporujú normálny nervový systém a pomáhajú zmierniť bežný stres 2 8
 • - Obsahuje vitamín C a horčík, ktoré prispievajú k zmierneniu duševnej únavy a vyčerpanosti 10 4
 • - Obsahuje vitamín C, ktorý podporuje pozitívnu náladu 3 4
 • - Obsahuje jód, horčík a vitamín C, ktoré podporujú normálnu duševnú výkonnosť 2 3 5 6
 • - Obsahuje jód a horčík, ktoré podporujú normálnu kognitívnu funkciu 6 9
 • - Výlučne prírodné zložky, schválené organizáciou VEGAN SOCIETY
 •  
  Výhody
  Mozog a nálada
  Chémia mozgu je veľmi zložitá, jeho správne fungovanie závisí od mnohých živín a je citlivý na metabolickú nerovnováhu. Keď k nej dôjde, môžu sa objaviť mnohé príznaky. Neuróny spolu komunikujú pomocou radu chemikálií, poslov nazývaných neurotransmitery. Táto komunikácia – a rast a prežitie samotného neurónu – je modulovaná lokálne pôsobiacimi proteínmi, ako je neurotrofický faktor odvodený z mozgu (BDNF). Zmeny hladín neurotransmiterov a ich absorpcie sa zistili napríklad pri strese a zmenách nálady, čo viedlo k vývoju liekov zasahujúcich do hladín neurotransmiterov. Skutočnosť, že tieto lieky fungujú pomaly a sú relatívne neúčinné, viedla k iným smerom výskumu a nedávno sa zistilo, že zmeny v BDNF a súvisiacich faktoroch môžu byť veľmi dôležité. Ukázalo sa, že bioaktívne látky v šafrane zvyšujú funkciu neurotransmiterov aj BDNF.

  Šafran
  Šafran je jedno z najdrahších korení na svete. Šafran sa pestuje v mnohých častiach sveta a keďže zber a spracovanie sa vykonávajú ručne, vo väčšine prípadov je potrebná tepelná predpríprava pre prítomnosť alebo ožiarenie z dôvodu prítomnosti mikroorganizmov vrátane patogénov, ako je E. coli. Tieto ošetrenia znižujú mikrobiálnu kontamináciu, ale tiež znižujú množstvo bioaktívnych zložiek, teda kvalitu produktu. Španielsky šafran je iný. Španielsky šafran sa zberá aj ručne, ale vďaka metóde pestovania a zberu nemá problémy spôsobené mikroorganizmami a nevyžaduje žiadne ožarovanie. To znamená, že všetky bioaktívne látky sú stále prítomné v šafrane a extrahované množstvá sú vyššie.

  Affron®, – extrakt zo šafranu novej generácie
  affron® sa získava z blizien španielskeho šafranu pomocou technologicky vyspelého postupu, ktorý zvyšuje profil bioaktívnych zložiek. Pri tomto postupe sa extrakt štandardizuje tak, aby obsahoval minimálne 3,5 % bioaktívnej zlúčeniny Lepticrosalides®* s veľkým množstvom dvoch hlavných aktívnych látok: Safranal (0,03 – 1 %) a Crocins (3,48 – 8,0 %) a tieto vysoké obsahy odlišujú affron® a jeho účinky od všetkých ostatných extraktov šafranu na trhu. *proces štandardizovaný pomocou vysokoúčinnej kvapalinovej chromatografie (HPLC), pri ktorom sa každá bioaktívna látka identifikuje a kvantifikuje, affron® je Crocus sativus L. so 100 % certifikovanou DNA.

  Normálne kognitívne a nervové funkcie
  Náš nervový systém sa skladá z dvoch hlavných častí: centrálnej a periférnej nervovej sústavy. Do vysielania signálov medzi mozgom a zvyškom tela sa zapájajú obidva tieto systémy, aby sme mohli normálne dýchať, vidieť, premýšľať a pohybovať sa. Viva+ obsahuje vitamín C, jód a horčík, ktoré prispievajú k normálnej funkcii nervového systému. Vitamín C tiež podporuje normálnu kognitívnu funkciu.

  Vylepšená mentálna a psychologická bdelosť
  Strava s nízkym obsahom základných živín môže v priebehu času narušiť mentálne aj fyziologické funkcie v našom tele. Môže to ovplyvniť náš spánok, našu pamäť a schopnosť sústrediť sa. Viva+ obsahuje vitamín C a horčík, ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnym psychologickým funkciám, takže môžete byť a cítiť sa čo najlepšie.
   
  Spôsob použitia
  Odporúčaná denná dávka: Deti nad 4 roky: 1 – 4 tabliet denne. Dospelí a deti nad 12 roky: 1 – 8 tabliet denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
   
  Skladovanie:
  Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí. 

  Výstraha
  : Ak ste tehotná, dojčíte, trpíte nejakým ochorením, alebo ak chcete prípravok podávať deťom, pred začatím jeho užívania by ste sa mali poradiť s lekárom alebo zdravotnou sestrou
  Výživová hodnota
  Nutričná hodnota a obsah v 2 tabletách:Vitamín C12 mg15%*Jód23 μg15%*Horčík56 mg15%*Extrakt zo šafranu (Crocus sativus)**28 mg 

  * RV = referenčná hodnota
  ** affron® – patentovaný extrakt

  Zloženie

  Objemové látky (predželatínovaný škrob z kukurice, beta-cyklodextrín z kasavy) horčík získaný z mora vitamín C z acerolového extraktu (Malpighia glabra) výťažok z blizien šafranu (Crocus sativus) protihrudkové činidlá (kyselina stearová výťažok z ryžových otrúb a ryžový koncentrát) komplex vitamínu B z mletých pohánkových klíčkov (Fagopyrum escelentum) jodid draselný.

  Obsah

  60 tabliet, čistá hmotnosť 18 g.

Objavte silu v Omega-3 živinách z čistého rybieho oleja s extra panenským olivovým olejom z olív zo skorého zberu, Omega-3 živiny zostávajú čerstvé a účinné s tými istými silnými antioxidantami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v rybách.