Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

ZINZINO Xtend x2 set

Neohodnotené
Značka: ZINZINO

ZINZINO Xtend, náš najpokročilejší imunitný a výživový doplnok, je vynikajúcim zdrojom mikro- a fytonutrientov.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 55620148745490020215_00
€84
ZINZINO Xtend x2 set
Neohodnotené
Značka: ZINZINO
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Xtend, náš najpokročilejší imunitný a výživový doplnok, je vynikajúcim zdrojom mikro- a fytonutrientov, ktorý obsahuje 23 základných vitamínov a minerálov, ako aj čistených 1-3, 1-6 beta glukánov získaných z pekárskych kvasníc, ktoré chránia a obnovujú bunky a tkanivá. Xtend je ideálnym doplnkom k prípravkom BalanceOil a ZinoBiotic na doplnenie vášho protokolu o zdraví.

Obsah súpravy:

2 Xtend, 60 tablets

 

Xtend je najmodernejší výživový doplnok, ktorý je dnes na trhu. Má v prvom rade všetkých 23 vitamínov, stopové prvky a hlavné fytonutrienty* a k tomu všetkému aj Wellmune, purifikovaný 1,3/1,6 betaglukán z pekárskeho droždia.

*Fytonutrienty sú prírodné chemické látky/živiny, ktoré produkujú rastliny.

Hlavné výhody

 • - Užite si viac energie1
 • - Zlepšite kvalitu svojich kostí a funkciu kĺbov2
 • - Podpora imunitného systému3
 • - Získaný z prírodných zložiek
 • - 45 schválených prínosov pre zdravie (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín, EFSA)
 • - Ponúka komplexný program výživových faktorov potrebných pre rast a regeneráciu tkanív4
 •  
 • ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA

  Pre dospelých a deti nad 12 rokov. Užívajte s jedlom. 2 – 4 tablety denne. Dennú dávku neprekračujte.

  SKLADOVANIE

  Skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke.

  UPOZORNENIE

  Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Náhodné predávkovanie prípravkami s obsahom železa je u detí mladších ako 6 rokov hlavnou príčinou smrteľných otráv. Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade náhodného predávkovania okamžite privolajte lekára alebo toxikologickú službu. Skôr než Xtend začnú užívať tehotné ženy alebo deti, je potrebné poradiť sa s lekárom.

  Výstraha: Ak užívate lieky na riedenie krvi a chceli by ste začať užívať doplnky obsahujúce vitamín K, je dôležité sa najskôr poradiť s lekárom.

 • Výhody

  DOPRAJTE SI VIAC ENERGIE1

  O vitamínoch skupiny B (B1 – B12) a aj o mnohých mineráloch v prípravku Xtend, ako sú meď, horčík, ión a mangán, existujú zdravotné tvrdenia, ktoré uvádzajú, že sú dôležité pre prirodzený energetický metabolizmus.

  ZLEPŠITE KVALITU KOSTÍ A FUNKCIU KĹBOV2

  Xtend obsahuje viacero vitamínov a minerálov so schválenými zdravotnými tvrdeniami týkajúcimi sa kostí a svalov. Sú to vitamíny D, C a K a horčík, mangán a zinok.

  PODPORTE SVOJ IMUNITNÝ SYSTÉM3

  Xtend obsahuje 1,3/1,6-betaglukány. O tejto živine získavanej z bunkových stien intenzívne purifikovaného, patentovaného kmeňa pekárskeho droždia bolo klinicky preukázané, že podporuje imunitný systém.* K tomuto dôležitému zdravotnému prínosu prispievajú aj niektoré zlúčeniny (napríklad kyselina listová, železo, vitamín B6, meď). (*Zdokumentované v 13 klinických skúšaniach)

  Okrem vitamínov a minerálov obsahuje Xtend aj karotenoidy, xantofyly a skupinu polyfenolov pochádzajúcich z ovocia, korenín a zeleniny. Ak by ste chceli všetky tieto živiny získať z jedla, každý deň by ste museli zjesť viac ako 3 000 kalórií v podobe tých najvýživnejších potravín.

  Všetky zložky v prípravku Xtend majú viac než sto prínosov pre zdravie, ktoré potvrdil úrad EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín). Ovplyvňujú každú bunku, orgán a tkanivo4 v organizme. Xtend je perfektný doplnok k prípravku BalanceOil a poskytne vám kompletný podporný výživový program.

   

  Nutričná hodnota a obsah v 4 tabletách:

   
  Tiamín (vitamín B1)2,2 mg(200 %)*Riboflavín (vitamín B2)2,1 mg(150 %)*Niacín  (vitamín B3)16 mg(100 %)*Kyselina pantoténová9 mg(150 %)*Vitamín B62,8 mg(200 %)*Biotín150 μg(300 %)*Kyselina listová200 μg(100 %)*Vitamín B126,75 μg(270 %)*Vitamín C80 mg(100 %)*Vitamín D320 μg(400 %)*Vitamín E3 mg(25 %)*Vitamín K125 μg(113 %)**Vitamín K260 μg Horčík180 mg (50 %)*Železo4,2 mg(30 %)*Zinok10 mg(100 %)*Jód150 μg(100 %)*Meď1 mg(100 %)*Mangán2 mg(100 %)*Selén83 μg(150 %)*Chróm80 μg(200 %)*Molybdén50 μg(100 %)*   1,3 – 1,6 betaglukán (Wellmune™) 200 mg Kurkumín 100 mg Koenzým Q10 15 mg Luteín 6 mg Betakarotén 0,9 mg Zeaxantín 6 mg Extrakt z rajčín 40 mg - z toho lykopén 4 mg Extrakt zo zeleného čaju 40 mg - z toho polyfenoly 12 mg Extrakt z olív 500 mg - z toho oleuropeín 50 mg -Hydroxytyrozol 5 mg Výťažok z brokolice 50 mg Extrakt z rias 200 mg - z toho florotaníny 9 mg – z toho polyfenoly  3 mg 

  * RV = referenčná hodnota
  **RV = referenčná hodnota pre vitamín K1 a K2


Zložky:

 Objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, betacyklodextrín, fosforečnan vápenatý), výťažok z olivových listov (Olea europaea)*, horčík (hydroxid horečnatý)*, výťažok z rias (Ascophyllum nodosum)*, zmes 1-3, 1-6 beta glukánov z kvasiniek (Saccharomyces cerevisiae)*, výťažok z kurkumínu (Curcuma longa)*, vitamín C (kyselina askorbová)*, prostriedky proti spekaniu (oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý, horečnaté soli mastných kyselín, polyvinylpyrolidón), zinočnatý (chelát bisglycinátu zinočnatého), extrakt z brokolice (Brassica oleracea), vitamín E (zmes tokoferolov a tokotrienolov), výťažok z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), výťažok z paradajky (Solanum lycopersicum), luteín a zeaxantín z výťažku z kvetov aksamietnice (Tagetes erecta), vitamín K2 (menachinón ako MK-7), železo (chelát bisglycinátu železa), vitamín B3 (niacinamid), selén (selénium metionín), koenzým Q10 (ubidkarenón), molybdén (molybdénan sodný), mangán (chelát bisglycinátu mangánu), výťažok z mikrorias (Dunaliella salina), vitamín D3 (cholekalciferol), meď (bisglycinát medi), vitamín B5 (kyselina pantoténová), vitamín B12 (kyanokobalamín), chróm (chlorid chrómový), vitamín B6 (pyridoxín HCl), vitamín B1 (tiamín HCl), vitamín B2 (riboflavín), vitamín K1 (fylochinón), kyselina listová ((6S)-5-metyltetrahydrofolová ako Quatrefolic), biotín. *Pôvod v EU a pôvod mimo EU.

 

Objavte silu v Omega-3 živinách z čistého rybieho oleja s extra panenským olivovým olejom z olív zo skorého zberu, Omega-3 živiny zostávajú čerstvé a účinné s tými istými silnými antioxidantami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v rybách.