Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

ZINZINO Zinobiotic x2 Set

Neohodnotené
Značka: FungeX

Sada obsahujúca Zinbiotic, jedinečnú zmes 8 prírodných druhov vlákniny, ktoré sa metabolizujú v hrubom čreve.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 5562014874549100215_00
€88
ZINZINO Zinobiotic x2 Set
Neohodnotené
Značka: FungeX
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Sada obsahujúca Zinbiotic, jedinečnú zmes 8 prírodných druhov vlákniny, ktoré sa metabolizujú v hrubom čreve, podporujú rast prospešných baktérií, zdravú funkciu čriev, znižujú pocit nadúvania a vyrovnávajú hladinu cholesterolu v krvi.

 Obsah setu

2 Zinobiotic+, 180 g

 

Hlavné výhody
 • - Diétna zmes vlákniny1

 • - Pokles hladiny cukru v krvi, ktorá náhle stúpa po jedle2

 • - Zdravé črevá

 • - Vyvážená hladina cholesterolu3

 • - Zdravé funkcie čriev4

 • - Vyvážený mikrobióm 

   

  Spôsob použitia

  Odporúčaná denná dávka: Zmiešajte 12 g prášku (2 odmerky/ 1 vrecko) s 200 ml vody v nádobe na mixovanie nápojov alebo ho zmiešajte s iným vopred pripraveným nápojom podľa vlastného výberu, napr. ovocným smoothie LeanShake. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy.

  Voda: Pri konzumácii diétnej vlákniny sa dôrazne odporúča zvýšený príjem tekutín. Pitie dostatočného množstva vody zabraňuje tráviacim problémom, ako je zápcha.

  Skladovanie: Skladujte v uzavretej nádobe na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.


  Výhody

 • Diétna vláknina

  Ostatné doplnky stravy s vlákninou obvykle obsahujú iba jeden alebo dva druhy vlákniny, čo však nepokryje vašu potrebnú dennú dávku vlákniny. Produkt ZinoBiotic+ obsahuje významné množstvá až ôsmich druhov vlákniny. Vďaka tomu prospieva celému črevu. Rezistentný škrob, inulín, beta glukány z ovsa, fruktooligosacharidy (FOS) a plevy semien skorocelu fermentujú v hrubom čreve a podporujú jeho funkcie, napríklad rezistentný škrob prispieva k zníženiu obvyklého náhleho zvýšenia hladiny cukru v krvi po jedle.2

  Zdravé črevá

  Vláknina v prípravku ZinoBiotic+ stimuluje rast dobrých baktérií v celom hrubom čreve. V ľudskom čreve sa nachádza viac než 100 triliónov baktérií a kým niektoré sú pre naše zdravie prospešné, iné sú menej žiaduce. Dobré baktérie využívajú ako palivo vlákninu, ktorá im umožňuje prekonať a zničiť zlé baktérie. Dobré baktérie sa podieľajú na mnohých dôležitých telesných funkciách, napríklad učia náš imunitný systém. Ovplyvňujú tiež náladu, energiu a celkové zdravie. Zdravé črevá sú základom zdravého organizmu.

  Vláknina tiež prispieva k pocitu plnosti v žalúdku (čo môže pomôcť s reguláciou chuti do jedla), a pritom znižuje nadúvanie. Môže však nastať určité adaptačné obdobie, počas ktorého začne vláknina zlepšovať stav populácie dobrých baktérií. Ide však o malý a prechodný krok na ceste k lepšiemu zdraviu.

  Správna hladina cholesterolu

  Jedným z ôsmich druhov vlákniny sú beta glukány z ovsa. Tie pomáhajú pri udržiavaní správnej hladiny cholesterolu v krvi.3

  Bez lepku

  Produkt ZinoBiotic+ obsahuje špeciálne beta glukány z ovsa, ktoré neobsahujú lepok a nie sú kontaminované inými druhmi obilia.

  Ostatné ingrediencie
  ZinoBiotic+ obsahuje iba aktívne látky. Vo výrobku sa nenachádzajú žiadne pomocné látky.

   

 • Výživová hodnota
  Výživové hodnoty v dvoch odmerkách / 1 vrecko: 12 g 12 g 
  Zmes rezistentných škrobov* 4,9 g 
  Beta glukány z ovsa* 1,0 g
  Inulín 1,8 g
  Fruktooligosacharidy 0,2 g
  Plevy semien skorocelu  0,5 g
  Guarová guma 0,24 g

   

 • Zloženie

  Rezistentný škrob* z kukurice, bezlepkové beta glukány z ovsa*, inulín, fruktooligosacharidy (FOS), rezistentný škrob zo zemiakov, plevy semien skorocelu, čiastočne hydrolyzovaná guarová guma z guarových bôbov, rezistentný škrob zo zelených banánov. *Pôvod v EU.

   

Revolučné produkty, ktoré konečne fungujú pri liečbe mykózy nechtov a pri liečbe začervenanej, citlivej pokožky na nohách.