Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Akutol Balíček prvej pomoci pri poranení

Neohodnotené
Značka: Akutol

Balíček prvej pomoci pri poranení obsahuje: Akutol plastický obväz 60 ml, Akutol zastavovač krvácania 60 ml a Akutol Hydrogél 60 ml.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 8594013702430_01
€32,70 –8 % €29,90
Akutol Balíček prvej pomoci pri poranení
Neohodnotené
Značka: Akutol
Akutol Balíček prvej pomoci pri poranení
Akcia
€32,70 –8 %
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Balíček prvej pomoci Akutol obsahuje:

Akutol tekutý obväz v spreji 

Akutol obväz v spreji sa používa na rýchle ošetrenie odrenín a drobných povrchových poranení. Ranu zacelí plastickým filmom, ktorý zabraňuje prístupu cudzorodých látok z vonkajšieho prostredia a dovoľuje koži dýchať. Je vodeodolný, transparentný a zasychá do 2 minút. Nevysušuje pokožku.

Akutol STOP sprej zastavovač krvácania 

Zastavovač krvácania Akutol s bylinnými zložkami urýchľuje hojenie a dezinfikuje ranu. Obsahuje algináty, rakytník, nechtík a harmanček. Morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú. Prášková vrstva absorbuje tekutiny za vzniku hydrogélu. Aplikujte zastavovač krvácania Akutol STOP sprej postrekom na slabo krvácajúcu ranu. Rana sa uzatvára pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a začne sa proces hojenia. Prášková vrstva absorbuje tekutiny, morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú.

Akutol Hydrogel 

Akutol Hydrogel hojí popáleniny, preležaniny, bercové vredy a rezné rany. Ide o hydrokoloidný gél bez obsahu parabénov, indikovaný na ošetrenie lokálnych suchých alebo vlhkých rán. Nepriamo podporuje liečenie rán, a to prostredníctvom regulácie mikroprostredia rany. Zabraňuje vstupu nečistôt do rany a skracuje dobu hojenia. Je vhodný aj na chronické a chirurgické poranenia. Produkt je klinicky testovaný.

Balenie

Balenie obsahuje 60 ml Akutol Tekutý obväz v spreji, 60 ml Akutol spreja na zastavenie krvácania, 75 ml Akutol Hydrogél.

Akutol sme na slovenský trh priniesli od českej rodinnej firmy Aveflor. Ide o výrobnú a predajnú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov.