Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

bioXtra set ústna voda zdarma

Neohodnotené
Značka: bioXtra

bioXtra set ústna voda zdarma pre pocit sucha v ústach

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 54250051200201_00
€17,80
bioXtra set ústna voda zdarma
Neohodnotené
Značka: bioXtra
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

bioXtra set ústna voda zdarma!


Trpíte pocitom sucha v ústach, teda xerostómiou a neviete si rady? Rad produktov bioXtra zvlčí ústnu dutinu a zároveň ochráni vaše zuby, ďasná aj tkanivá. Všetky produkty bioXtra – zubná pasta, ústna voda, gélový ústny sprej aj ústny gél – sú jemné, vhodné pre citlivé ústa a zároveň šetrné. Sucho v ústach môže spôsobiť, že ďasná a celá ústna dutina je citlivá a náchylná na podráždenie. bioXtra preto neobsahuje alkohol, mentol ani umelé príchute, ale iba prírodné enzými ako xylitol, lyzozým, extrakt colostrum a iné. Okamžitú úľavu od suchých úst vám poskytne ústny gél, ktorého účinok trvá niekoľko hodín. Gélový ústny sprej okrem zvlhčenia ústnej dutiny aj osviežuje dych, pretože zápach z úst môže byť spreivodným znakom xerostómie. Tvorbu slín podporuje aj zubná pasta a ústna voda, ktoré ale zároveň chránia sklovinu a znižujú tak riziko vzniku zubného kazu.


bioXtra set obsahuje: bioXtra zvlhčujúci ústny gél 40ml, bioXtra jemná zubná pasta 50ml + bioXtra jemná ústna voda ako darček!

Produktový rad bioXtra sme na náš trh priniesli z Belgicka, od spoločnosti Lifestream Pharma n.v., s.a. Prináša riešenie, o ktorom mnohí ani nevedeli, že existuje. Sucho v ústach je problém, ktorý trápi množstvo ľudí. My im prinášame riešenie.