Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Boost your business

Spoločnosť Avepharma sa zúčastnila konferencie "Boost your business" ktorá sa konala v Bratislave v priestoroch SBA agency 24. novembra 2016.

Cieľom bolo priblížiť problematiku dnešnej komunikácie v digitálnom svete medzi zadávateľom a prijímateľom informácie.  Odborníci z Facebooku poukázali,  že na ich platforme je  až 60 miliónov firiem. Umožňuje im to osloviť  približne až 1,7 miliardu ľudí, ktorí mesačne navštívia Facebook za účelom zdieľania svojich zážitkov a užitočných informácií.

V priebehu dňa sme sa dozvedeli, ako využívať digitálne riešenia od Facebooku na spájanie sa s novými zákazníkmi, zvyšovanie povedomia o značke, stimulovanie nového predaja a zabezpečenie prosperity biznisu. Informácie obsahovali aj užitočné rady, ako budovať  značku v mobilnom svete, čo je nové v spotrebiteľských trendoch, ako účinne využiť vzrastajúci dopyt po videách.

Diskusiu viedol Michal Kardoš, príhovor mal aj podpredseda vlády Peter Pellegríni, diskutovali zaujímaví rečníci: Andy Krásny (Facebook), Ivan Štefancec (poslanec Európskeho parlamentu, viceprezidentom SME Europe), Gabriella Cseh (Facebook), Josef Hlaváček (Facebook) a mnoho ďalších. Sme radi, že novozískané vedomosti využijeme pre lepší výkon nášho marketingu.