Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Nuk FC Flaša SPORTS CUP Chameleon 450 ml

Neohodnotené
Značka: NUK

Nuk FC Flaša SPORTS CUP Chameleon 450 ml

Farba
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 4008600382447_00
€9,70
Nuk FC Flaša SPORTS CUP Chameleon 450 ml
Neohodnotené
Značka: NUK
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Nuk FC Flaša SPORTS CUP Chameleon 450 ml

Fľaška NUK Sports s efektom chameleóna, veľký objem 450 ml, silikónový push-pull náustok, od 24 mesiacov, neobsahuje BPA, zelená.

  • Interaktívny motív fľašky - mení farbu jemným trením alebo teplotou nápoja
  • Nekvapkajúci mäkký silikónový push-pull náustok pre ľahké otváranie a zatváranie
  • S priesvitným ochranným viečkom a praktickou klipsňou
  • Fľaška je vyrobená z odolného a ľahkého materiálu (PP), objem 450 ml, neobsahuje BPA
  • Kompatibilné s príslušenstvom pre fľašky radu NUK First Choice

Fľaška NUK Sports s efektom chameleóna mení farbu! A tiež spôsob, akým dieťa pije Je to zábava! Teraz je tu niečo, čo pitie robí ešte zábavnejším! Fľaška NUK Sports s efektom chameleóna nadchne deti, lebo motív na fľaške mení farbu, keď sa povrch zahreje alebo schladí. Ťažko tomu uveriť!

Vaši maličkí ju nebudú chcieť dať z ruky. Či už vo vani alebo pri pití čaju, alebo pri hre s kockami ľadu - kedykoľvek sa fľaška výrazne zahreje alebo ochladí, zažijete efekt zmeny farby. Ako? Motívy na fľaške NUK s efektom chameleóna sú citlivé na zmenu teploty. Farba zmizne alebo sa objaví, keď sa fľaška zahreje alebo ochladí. Pri izbovej teplote tento efekt môžu spôsobiť aj teplé ruky. Na zimnej prechádzke môžete farbu zmeniť teplým čajom.

Vo vani je zábavné sledovať, ako sa farba mení vplyvom kociek ľadu alebo prúdu studenej vody. Fantázii sa medze nekladú. A keď je zábavná fľaška, stane sa z nej zábavné aj pitie, a to prirodzeným a veselým spôsobom. Fľašky NUK s efektom chameleóna sú samozrejme bezpečné voči vytečeniu. Motívy s efektom chameleóna nájdete v celom rade fľašiek NUK.

Vhodné pre deti staršie ako 12 mesiacov, ale aj pre deti staršie ako 24 mesiacov. Fľaška NUK Sports Fľaška NUK Sports má objem 450 ml a vďaka skvelým motívom je báječným spoločníkom pre šport i hru. Vďaka praktickému push-pull náustku sa fľaška dá ľahko otvoriť aj zatvoriť. Je vyrobená z priehľadného silikónu, ktorý je veľmi odolný a hygienický, preto náustok možno umývať v umývačke riadu.

Vďaka praktickej klipsni možno fľašku pripevniť napríklad na batoh, aby aktívne deti mohli mať obe ruky voľné na hranie. Fľaška je vyrobená z odolného polypropylénu (PP), ktorý neobsahuje BPA, a možno ju použiť s každým príslušenstvom z radu NUK First Choice. Dopĺňa osvedčený rad NUK First Choice a je riešením pre skutočne smädné, aktívne deti. Fľaška NUK Sports dokáže držať krok s väčšími deťmi smädnými po dobrodružstve!
Produkty pre zdravý vývoj dieťatka a maximálne pohodlie mamičky po pôrode a pri starostlivosti o dieťatko. Sortiment NUK ponúka širokú škálu fliaš, cumlíkov, produktov, ktoré uľahčujú dojčenie i hygienu dieťaťa.