Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Cognoscin sprej s mätou 75 ml

Neohodnotené
Značka: Cognoscin

Cognoscin sprej s mätou je určený na orientačnú skúšku vitality zubov

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 8594013700054_00
€8,90
Cognoscin sprej s mätou 75 ml
Neohodnotené
Značka: Cognoscin
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

Cognoscin sprej s mätou je určený na orientačnú skúšku vitality zubov a vyšetrenie lokálnej infekcie. Ak po aplikácií vyšetrovaný zub reaguje bolesťou alebo tŕpnutím, je to známka toho, že zub je „živý“. V prípade opačnom je už zub zbavený nervov a je tzv. „mŕtvy“.

Použitie

Pred použitím pretrepte. Dbajte na to, aby nedošlo k rozptylu spreja na ostatné zuby. Sprej je možné naniesť aj na peletky a tie na vyšetrovaný zub pritlačiť, alebo vložiť aplikačnú trubičku nasadiť na rozprašovač a jemným stlačením rozprašovača prípravok cielene aplikovať na korunkovú časť zuba.

Zloženie

Hydrofluorocarbon 134A. Obsahuje fluorované skleníkové plyny. HFC-134a: 0,091kg; 0,130t ekv. CO2; GWP: 1430

Balenie

Balenie obsahuje 75ml Cognoscin spreja na orientačnú skúšku vitality zubov.

Upozornenie:

Len pre lekárske použitie! Pre celú populáciu, pre všetky vekové kategórie, pre diabetikov. Môže sa použiť v tehotenstve, v čase dojčenia, u detí. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Odstráňte obal odovzdaním do zberného dvora ako nebezpečný odpad. Obsahuje Mentha Arvensis Leaf Oil. Môže vyvolať alergickú reakciu

Akákoľvek závažná nežiaduca príhoda súvisiaca s týmto výrobkom by mala byť hlásená výrobcovi a Štátnemu ústavu pre kontrolu liečiv.

Cognoscin sprej pochádza z českej rodinnej výrobnej a predajnej firmy Aveflor. Je určený pre profesionálov - stomatológov a používa sa na orientačnú skúšku vitality zubov.