Všetky naše produkty si môžete zakúpiť
vo svojej obľúbenej lekárni.

Syntetický ľad chladivý spray 400ml 5+1 zdarma!

Neohodnotené

Chladivý sprej, ktorý má rovnaké kryoterapeutické vlastnosti ako zmrznutý ľad. Používa sa ako zdravotnícka pomôcka pri športe a pracovných úrazoch

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 85940292900138_00
€41,40 –16 % €34,50
Syntetický ľad chladivý spray 400ml 5+1 zdarma!
Neohodnotené
Syntetický ľad chladivý spray 400ml 5+1 zdarma!
Akcia DARČEK
€41,40 –16 %
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 39 €
Expresné dodanie
Expresné dodanie
a všetok tovar skladom
Garantujeme kvalitu
Garancia kvality
a pôvod našich produktov

AKCIA 5+1 ZDARMA

(pri kúpe po jednom kuse (6x) = 41,40 eur)

Syntetický ľad chladivý spray 400ml 

Chladivý sprej, ktorý sa používa povrchovo na nepoškodenú pokožku z dôvodu tlmenia bolesti pri natrhnutí alebo pomliaždení svalov, kĺbov, končatín spôsobených nárazom, pádom, vymknutím a pod. Po aplikácii okamžite účinkuje podobne ako priložený ľad. Je často používaný predovšetkým pri športoch s fyzickým kontaktom a pod. Zdravotnícka pomôcka triedy I.

  • tlmí bolesť
  • s rýchlim účinkom
  • zamedzuje zmenám v tkanive
  • s obsahom mentolu

Použitie:

Nastrieka sa 1-2 sekundy vo vzdialenosti cca 15-20 cm na postihnuté miesto kým sa neobjaví biely snehový povlak. Potom už v aplikácii nepokračujte.

Dbajte na primerané aplikácie, nestriekajte dlhšie ako je potrebné a z krátkej vzdialenosti, aby nedošlo k omrznutiu pokožky. Výrobok nie je lokálne anestetikum a nesmie sa používať na hlavu, krk, genitálie, prsia a iné citlivé miesta, ďalej nepoužívať pri bolestiach chrbta a iných vnútorných bolestiach na ktoré výrobok nie je určený! Taktiež nepoužívajte na otvorené rany alebo na sliznicu. Pri aplikácii na kožu môže občas dôjsť k dočasnej zmene farby alebo pigmentácie kože (príslušné miesto má odlišný odtieň farby ako okolitá časti) zvlášť ak bola hnedá po slnení. Z tohto dôvodu neodporúčame používať tento prostriedok na opálenú pokožku. Pri nesprávnej / prílišnej aplikácii môže dôjsť k ľahkému omrznutiu pokožky, ktoré časom odznie.

Syntetický ľad sprej 400ml.